Pajūrio naujienos
Help
2019 Sausis
Pi 7142128
An18152229
Tr29162330
Ke310172431
Pe4111825
Še5121926
Se6132027
Orų prognozė
Dieną1°C debesuotumas 43 %
Naktį-4°C debesuotumas 3 %
Apklausa

Ar reikėtų mokyklose mokiniams uždrausti mobiliuosius telefonus?

Taip
Ne
Neturiu nuomonės
Komentarų topas

Aleksandro Gridino labdaros fondo inicijuotas ir „Lietuvos energijos“ paramos fondo remiamas socialinis projektas „Sveika, aktyvi vasara“ sportiniu inventoriumi ir aktyvaus laisvalaikio žaidimais aprūpino 10 Lietuvos vaikų dienos centrų. Tarp jų – ir Kretingos šv. Antanos dienos centrą. Iš viso rėmėjai dienos centrams paskirstė 5 tūkst. Eur.

Projekte dalyvavęs Šv. Antano dienos centras, atsižvelgęs į jį lankančių vaikų poreikius, įsigijo Yakima barjerus, badmintono rinkinį, žaidimų, lazdų sportui, kopėte?les, gimnastikos vamzdinį lanką, maišą šuoliams JUNIOR, apvalų tunelį landžioti, žaidimų parašiutą.

Sunkiau gyvenančių šeimų vaikai Šv. Antano dienos centrą lanko visus metus, išskyrus vieną vasaros mėnesį, kuris skirtas darbuotojų ir savanorių atostogoms.

„Per dieną pas mus apsilanko iki 15 vaikų, tačiau centro paslaugomis iš esmės naudojasi daugiau kaip 20 vaikų“, – sakė Šv. Antano dienos centro vadovė Margarita Lizdenytė, akcentuodama, jog labdaros fondų parama jų centrui yra labai svarbi ir kad centras apskritai išgyvena tik rėmėjų ir tokių fondų rūpesčiu: valstybės parama sudaro tik menką pagalbos dalį.

Žaidimai, kuriuos centras įsigijo už geradarių skirtas lėšas, Šv. Antano dienos centro vaikams pravers laisvalaikį aktyviai leisti ir lauke, ir vidaus patalpose, esant prastam orui.

„Jei norime apsaugoti vaikus nuo blogos aplinkos įtakos, turime nukreipti juos teigiama linkme, užimti jų laisvalaikį – suteikti galimybę žaisti, atrasti save mėgstamoje veikloje, sveikai augti ir vystytis“, – taip projekto tikslą įvardino paramos fondų atstovai.

„P. n.“ informacija


Visos teisės saugomos. © 2006-2017 UAB 'Pajūrio naujienos'. Atsakomybės apribojimas. pingvinas