Pajūrio naujienos
Help
2018 Spalis
Pi18152229
An29162330
Tr310172431
Ke4111825
Pe5121926
Še6132027
Se7142128
Orų prognozė
Dieną15°C debesuotumas 9 %
Naktį4°C debesuotumas 14 %
Apklausa

Ar politikų reitingai turi įtakos Jūsų apsisprendimui?

Taip
Ne
Neturiu nuomonės
Komentarų topas

Į Budrius ragino atvykti valdininkus (22 komentarai)

LT LithuaniaSeniūnas
2017-12-12 14:25:31
Reikia tempti gumą iki savivaldybės rinkimų. Seniūnas, smulkiausias sraigtelis, neturi kontaktų - seniūne, yra visagalis google, tik reikia mokėti įsijungti kompiuterį. Jeigu seniūnas XXI amžiuje to nemoka padaryti tai gal jam šios pareigos per sudėtingos? Jau įsivaizduoju kas dėsis kai ateis pavasaris ir reikės pradėti darbus. Ar nebus kelias per daug blogas, kad su numatyta sąmata jį tvarkyti, ar ne prasidės papildomų pinigų prašymas nes "viskas pabrango" t.t? Pavasarį bus atliekama kokių poros mėnesių ekspertizė ir paaiškės, kad tikrai reikia papildomų pinigų. Iki rudens jų ieškoti, rudenį darbų pradėti negalima, nes oras netinkamas o 2019 vasarį rinkimai. O po to jau tas pats - tiek pasilikus valdžioje tiek ją praradus. O gal žmonėms šviesiai tiesiai pasakyti, kad asfaltuoto kelio nebus.
LT LithuaniaMatyt
2017-12-12 14:46:39
Viskas jau isvogta. Kantrybes ir dar karta kontrybes. Biblioteka jau 15 metu stato ir galo nematyti, tad laukti liko neilgai. Linksmu Sv. Kaledu ir Naujuju Metu jums linki Kretingos rajono savivaldybe ir Siauliu keliai.
LT LithuaniaPinigų nėra ?
2017-12-12 14:57:56
Tai aišku, kad pinigų nėra, nes juk reikia sporto koplekso aplinkai tvarkyt 150 tūkst. Ir "sutvarkyt" reikia greitai, per 3 savaites, kol lietus nenustojo lyt. Nes kaip paskui gausi pingų brokui taisyt.
LT LithuaniaXXX
2017-12-12 18:43:47
Konkursus laimi - kas pigiau. O pigiau turim, džiaukimės...
LT LithuaniaKonkursus
2017-12-12 20:22:54
Laimi savo klano atstovai kurie neprisileidzia kitu. Kadangi visko neapzioja bando prisidengti lietumi ir kitais dalykais.Elementari betvarke susipynusi su vagystemis, kaip ir visur Lietuvoje. Cia tam, kad I uzsieni isbaidyti paskutinius kaimiecius, kurie dar kruta ir bando kabintis i gyvenima Lietuvoje. Gi Kretingos rajono valdzia cia ny pry ciom. 150 gabalu atseikejo ,,apsisluoti " apie sporto sale ZIEMA , uzuot pasiuntusi greideri palyginti kelia savo tautieciams mokesciu moketojams, kurie savo darbu ir islaiko siuos parazitus. Su Sv. Kaledomis brangus rajono zmones, ramybes jums ir jusu namams, jei tuos namus kaip nors per duobes pasieksite.
LT LithuaniaVo
2017-12-12 20:36:51
Kor Ontuons, kor Ons, mizereje? Kuo nevez ont zvyrkeli kuokiu nuors puonu? Nebutena er es Velniaus, geraa buto, kad nuors es Velniu maluna. Nuors kilogramenis pristate aplink perti zenklu, bet gal kap nuors parteju kolekcionierio atves. Jog kelekcionavems bun po darba, bet ce gal bute kets dalyks.
LT Lithuania...
2017-12-12 20:55:43
Išsivažinės Lietuva, --ojjjjjjj kaip išsivažinės, o kam tas rūpi ?...Niekam, nes kiekvienas tik žiūri savo asmeninės naudos bei gerovės, ir jiems giliai dzinnn rajono bei jo gyventojų problemos...
LT LithuaniaLinkejimai
2017-12-12 20:57:58
Is peklos. Gera smala isvirti, tai ne mero rinkimus laimeti. Barzdos ir poteriu mokejimo cia neuztenka. Smalos virimas gali ir uztrukti, tad belieka melstis kaip tikriems krikscionims - nedemokratams, kad iki kitos vasaros smala isvirs ir ja dziaugsis jos sulauke kaimieciai. Ura tovarisci.
LT LithuaniaBudriu
2017-12-12 21:53:15
Gyventojams.Broliai, nustokite rasyti niekinius popiergalius, kurie yra ismetami i siuksliu deze.Atvykite su plakatais prie Kazakstano banko ir sventes sutiksite kaip normalus zmones.Seni komunisteliai ir fyzrukai viesumo bijo, tad pasikviete radija ir televizija daugiau pasieksite. Smala dar neisvire, bet greideri issikovosite.
LT LithuaniaRamybe
2017-12-12 22:11:47
Jums, budrieciai. Kentekite, juk kenciantiems dangaus karalyste. Kentekite stebedami, kol seni komunisteliai ir fyzrukai uz 150 gabalu sekmingai apsisluos. O tada ramybe rasite prie svieciancio kryziaus.
NO Norwaybudrus
2017-12-12 22:14:02
Staigiai daromasfalta
LT LithuaniaPiketas
2017-12-13 10:58:01
O po piketo prie savivaldybės nusisamdyti gerą advokatą apginti visuomenės interesą - pareikalauti atlyginti žalą iš atsakingų asmenų, kurių neveikimo dėka kelio nėra. Iš seniūno, kuris matė stendą su darbų datom bet nieko nedarė, iš savivaldybės vadovų, kurie pasirašė sutartį, žinojo, kad niekas nevyksta ir nieko nedarė, iš darbus turėjusių prižiūrėti asmenų, kurie žinojo bet nieko nedarė arba pradėjo kažką daryti kai jau buvo akivaizdžiai per vėlu. Būtų neblogas rezonansinis ieškinys, manau rimti advokatai vardan savo reklamos jo imtusi labai nebrangiai arba visai nemokamai. Ir politinė aplinka šalyje tam tinkama. Dabar kamuolys budriškių rankose - skambinėdami seniūnui, kuris neturi įmonės kontaktų ( jeigu neklystu, kontaktai yra parašyti stende ), skambinėdami į savivaldybę ar kviesdami PN žurnalistus nepasieks nieko. Tik nekiškit į tą reikalą seniūno, nes jis šiuo atveju priešininkų komandos gynėjas, nors įsisiūbavus procesui ko gero ta komanda stengsis jį padaryti kalčiausiu
NO NorwayŽmonės
2017-12-13 11:45:01
Pagaliau supraskite, kad be jūsų veiksmų ir ryžto nieko nebus. Labai gaila, bet niekam jūs nerūpite. Galite gyventi savo kaimuose nors ir lūšnose, maknoti po purvą, kaip baudžiavos laikais. Pinigai valdžios tratinami į kairę ir dešinę, kai jums gaila net ir vargano greiderio. Kitaip nei gyvuliškumu to nepavadinsi. O juk ponai kartais nueina ir į bažnyčią, kur kalbama ir apie meilę artimui. Gaila, kad bukas pinigų troškimas jau baigia atimti protą, žmogų paversdamas vos ne gyvuliu. O kur sava valstybė, artimas žmogus, meilė Tėvynei, kurioje gyventi būtų VISIEMS gera?
LT LithuaniaKai
2017-12-13 14:41:41
Problema politiku neprisisauksi. Ju abejingumas ir tingulys toks didelis, kad jie jau ir nebesupranta, kad pagalba zmonems yra geriausia politine ir nieko nekainuojanti reklama.Uzuot dirbe ir padeje zmonems politikai pries rinkimus perka reklama ir dalija dovanas bei zada aukso kalnus. Kas tai per kalnai budriskiai patyre savo kailiu. Drauga pazinsi nelaimeje sako zmoniu ismintis. Ir jie visiskai teisus. O su seniunu nezinanciu telefono numerio reiketu kuo greiciau atsisveikinti. Tegu zmogus pasiesko lengvesnio darbelio.
LT LithuaniaProjektas
2017-12-13 17:26:59
Vežkit į Kretingą šį projektą, čia jį nupirks
https://www.delfi.lt/verslas/nekilnojamas-turtas/vieta-automobiliui-uz-buto-kaina.d?id=76605689
LT LithuaniaMiškinis
2017-12-13 18:30:33
Kas meluoja direktorius ar pavaduotojas:Remontuoti pradėti keliai dabar turi statybvietės statusą, pagal kurį statybvietę valdo rangovas. „Bendrovės „Šiaulių plentas“ generalinis direktorius Juozas Aleksa užtikrino, jog šiuos kelius prižiūrės kaip 3-ios kategorijos – greideriuos, barstys, kad būtų pravažiuojami“, – tvirtino V. Domarkas. „Šiaulių plento“ vadovas Savivaldybės valdžiai davė bendrovės paskirtų už kelių priežiūrą atsakingų darbuotojų telefonus, kurie perduoti ir seniūnijų, kuriose šie keliai tvarkomi, seniūnams. Tad gyventojai, iškilus tų kelių priežiūros problemoms, turėtų kreiptis į savo seniūnijas.(http://www.pajurionaujienos.com/?act=exp&sid=16377).
LT LithuaniaIs
2017-12-13 21:58:48
Esmes Lietuvoje vykdoma antitvalstybine veikla susijusi su korucija bloginant zmoniu gyvenimo salygas.Gali buti, kad net susijusi su priesisku mums valstybiu veikla, bet tai matyt elementari korupcija. Ir tai vyksta visoje Lietuvoje. Savu zmoniu imones laimi keliu asfaltavimo ar atnaujinimo konkursus. Turedamos vos keliasdesimt darbuotoju bando laviruoti imituojant veikla, kad neprileisti kitu bendroviu. Imituojant darbu pradzia pradedami darbai isardant vaziuojama danga, po to darbai nutruksta, nes ta pati daryti reikia kitoje vietoje. Ir tai vyksta ir Vilniuje ir visoje Lietuvoje. Zmogus is Europos negalejo suprasti, kaip galima vazineti statybiniu keliu per duobes lauzant savo automobilius , deginant papildomus degalus ir uz tai niekas neatsako. Pas juos jei darbai pradedami, tai ir baigiami. Cia vienas is didziausiu korupcijos saltiniu Lietuvoje, o Budriai ir ju zmones tapo siu veikeju bandomaisiais triusiais. Budrieciai galetu tapti pavyzdziu , kad su Lietuvos valstybes veziu - korupcija reikia kovoti ne popieriais, kuriuos korumpuotieji ar ju dengejai ismeta i siuksliu deze, bet aktyvia veikla, kovojant pries korupcija.
LT LithuaniaKaip
2017-12-13 22:51:35
Sake vienas zinomas politikas, kas galetu paneigti galimybe, kad siu kompaniju atstovai nelegaliai neparemia vietos valdzios atstovu, kurie tyli, kaip katinai pridirbe i pelenus, ar apsimeta, kad net nezino ju telefonu, nors telefonai viesi. Baksisas, bene geriausiai zinomas zodis, o kitu atveju kon sakaa, a mon sakaa.
LT LithuaniaTas
2017-12-14 11:57:07
Lygiai ta pati situacija su keliu Suke Vovieraiciai.Zmones gal jus bandykite kartu su jais spausti Kretingos valdzia.
LT LithuaniaAmerikoje
2017-12-14 14:43:03
Terminu nesilaikymas, pabloginus zmoniu padeti ,brangiai kainuotu. Sumokejusi viena kita milijona po purvus kasdien besimalantiems gyventojams, kompanija kita karta pagalvotu, kiek ji gali atlikti darbu. Ten zmogus ir jo gyvenimo salygos yra gerbiamos, kai pas mus neretai labiau rupinamasi sunu ar kaciu gerove. Jei zmones parodys, kad jie nera pastumdeliai, baigsis ir toks kelininku ir juos palaikanciu politiku savivaliavimas.
Jūsų vardas,pavardė:

Trumpas komentaras:

WWW.PAJURIONAUJIENOS.COM pasilieka teisę pašalinti tuos skaitytojų komentarus, kurie yra nekultūringi, nesusiję su tema, pasirašyti kito asmens vardu, pažeidžia įstatymus, reklamuoja, kursto nelegaliems veiksmams.

WWW.PAJURIONAUJIENOS.COM privalo informuoti specialiąsias Lietuvos tarnybas apie įžeidžiančių, smurtą, rasinę, tautinę, religinę ar kitokią neapykantą skatinančių komentarų autorių duomenis. O taip pat gali tai padaryti savo iniciatyva.

Visos teisės saugomos. © 2006-2017 UAB 'Pajūrio naujienos'. Atsakomybės apribojimas. pingvinas