Pe310172431
Še4111825
Se5121926

Ar į „čekiukų“ skandalą patekę politikai turėtų trauktis iš politikos bent 5-eriems metams?

Rūdaičiuose įvyko tradicinis velykinis krepšinio „3x3“ turnyras Romo Valinskio prizams laimėti, kurį tradiciškai inicijavo Kretingos seniūnijos sporto organizatorius Jonas Benetis.

Velykinio turnyro nugalėtojai (iš kairės) Darius Kontrimas, Raimondas Jucys, Romas Valinskis, Gintautas Valinskis, susibūrę į komandą „Roma-I“.

Turnyre dalyvavo 6 komandos iš Rūdaičių, Dimitravo, Kretingsodžio bei svečiai iš Kūlupėnų.

Sužaidus pogrupio susitikimus, į pusfinalį pateko po dvi komandas: „Sprite“, „Roma-II“, „Rūdaičiai-I“ bei „Roma-I“. Dėl V v. varžėsi „Rūdaičių-II“ komanda bei kūlupėniškiai, kurie aikštės šeimininkus nugalėjo 18:16.

Pusfinalio kovą rezultatu 18:9 prieš „Rūdaičius-I“ laimėjo „Sprite“ bei „Roma-I“ 15:11 įveikė „Romos-II“ krepšininkus.

Dėl III v. susitiko „Roma-II“, kuri 12:8 nugalėjo savo varžovę – „Rūdaičių-I“ komandą. Finalas dėl I v. vyko labai atkakliai, ir 16:15 laimėję prieš „Sprite“, nugalėtojų vardus iškovojo „Romos-I“ krepšininkai Darius Kontrimas, Raimondas Jucys, Gintautas Valinskis ir turnyro rėmėjas Romas Valinskis.

Per turnyrą buvo surengti ir baudų bei tritaškių metimo konkursai. Baudas taikliausiai – iš 15 metimų pataikė 13 – mėtė Mindaugas Knystautas, tritaškių konkursą laimėjo Donatas Bendikas, iš 25 metimų pataikęs 18.

Komanda nugalėtoja ir prizininkės buvo apdovanotos sporto klubo „Rūdaičiai“ medaliais, baudų ir tritaškių metimų nugalėtojai – prizais, o visos dalyvavusios komandos – Romo Valinskio įsteigtais prizais.

Velykinio krepšinio „3x3“ turnyro galutinė lentelė: I v. – „Roma-I“; II v. – „Sprite“; III v. – „Roma-II“; IV v. – „Rūdaičiai-I“; V v. – „Kūlupėnai“; VI v. – „Rūdaičiai-II“.