Ar ketinate savanoriškai registruotis į karo komendantūrą?

Boksininkų pergalės

• Sportas
  • 2011-02-11

Kretingos rajono boksininkai, treniruojami Tomo Balsio ir Gedimino Kuchalskio, dalyvavo ir sėkmingai pasirodė Kėdainiuose įvykusiame Lietuvos rajonų suaugusiųjų ir jaunimo bokso čempionate.

Sporto mokyklos auklėtiniai Linas Stulginskas (svorio kat. 60 kg) bei Nerijus Venckus (75 kg) tapo Lietuvos bokso čempionais jaunimo grupėje. „Linas finalinėje kovoje savo priešininką nugalėjo aiškia persvara, o Nerijus pergalę išplėšė per savo atkaklumą ir darbštumą“, - auklėtinių pergales komentavo jų treneris T.Balsys.

Dviejų spalvų medalius į Kretingą parvežė ir bokso klubo „Baltija“ boksininkai, treniruojami G.Kuchalskio: Mindaugas Brazas (91 kg) iškovojo aukso medalį, o Antanas Špučys (81 kg) bei Aleksas Vaseris (64 kg) iškovojo antrąsias vietas ir pelnė sidabro medalius.

Šiame čempionate varžėsi 13 rajonų atstovavę 138 boksininkai: 77 - jaunimo ir 61 – suaugusiųjų grupėje.