Komentarų topas

Pagerino rekordą

• Sportas
  • 2010-05-14

Baublių pagrindinėje mokykloje įvykusiose rajono mokinių 16 kg svarsčio rovimo varžybose buvo pagerintas rajono jaunučių rekordas.

Jį pasiekė Baublių mokyklos mokinys Povilas Balsevičius, svarstį išrovęs 292 kartus.

„Ankstesnis rekordas taip pat priklausė mūsų mokyklos mokiniui Mariui Dauginčiui, kuris 16 kg svarstį buvo iškėlęs 220 kartų“, - priminė Baublių pagrindinės mokyklos kūno kultūros mokytojas bei šių varžybų iniciatorius Jonas Benetis.

Toje pačioje amžiaus grupėje prizines vietas taip pat užėmė Baublių mokiniai: II v., svarstį iškėlęs 253 kartus, užėmė Povilas Smilingis, III v. – Žygimantas Lukas (205 kartai).

Komandinėje įskaitoje jaunučių grupėje I v. iškovojo Baublių pagrindinės mokyklos komanda (vad. J.Benetis), svarstį išrovusi 750 kartų, antri buvo karteniškiai (vad. Marius Meškauskas), kurių rezultatas – 453 kartai, trečią vietą, svarstį iškėlę 443 kartus, užėmė Jurgio Pabrėžos gimnazijos vaikinai, vadovaujami Vidmanto Lapinsko. Šioje grupėje varžėsi 7 komandos.

Jaunių grupėje tesivaržė 2 komandos: I v. užėmė vydmantiškiai, svarstį išovę 507 kartus, II v. – Jurgio Pabrėžos gimnazijos komanda – 498 kartai.

Individualioje įskaitoje pirmas buvo vydmantiškis Ignas Vaičikauskas, svarstį išrovęs 200 kartų, antras – Ramūnas Večerskis (177 kartai), trečias – Darius Klapatauskas (163 kartai). Abu vaikinai atstovavo Jurgio Pabrėžos gimnazijai.

Rajono mokinių 16 kg svarsčio rovimo varžybose dalyvavo Vydmantų, Simono Daukanto, Kartenos vidurinių mokyklų, Jurgio Pabrėžos gimnazijos, Jokūbavo Aleksandro Stulginskio, Kūlupėnų Motiejaus Valančiaus ir Baublių pagrindinių mokyklų vaikinų komandos.