Į laimėjimų lentelę įsirašė tik tašką

• Audronė PUIŠIENĖ
  • Sportas
  • 2010-05-11

Lietuvos futbolo federacijos (LFF) I lygoje žaidžianti „Minija“ po lygiųjų – 2:2 – su Alytaus „Vidzgiriu“ į laimėjimų lentelę įsirašė tik tašką ir tarp 10 komandų išlieka VI vietoje.

Nerealizavus galimo įvarčio, „Minijos“ futbolininkai (baltai mėlyni marškinėliai) neslėpė apmaudo.

Savo aikštėje, stebint 650 žiūrovų, stipriai sirgalių palaikomai „Minijai“ sekėsi tik pirmąjį kėlinį, kuris baigėsi 2:0 kretingiškių naudai.

„Didžioji antrojo kėlinio pusė taip pat nežadėjo šeimininkams nieko prasto, tačiau rungtynių pabaigoje viskas apsivertė aukštyn kojomis – 84-ąją minutę iš aikštės pašalintas Audrius Tolis ir skirtas 11 metrų baudinys į „Minijos“ vartus, o 89-ąją minutę svečiai tiksliu smūgiu galva sugebėjo išplėšti tašką bei priversti kretingiškius vietoje pergalės tenkintis tik lygiosiomis“, - taip antrąją varžybų dalį komentuoja „Minijos“ klubo vadovas Modestas Jackus.

Tačiau iš sirgalių „Minija“ už šias lygiąsias sulaukė gerokai mažiau pylos, negu palangiškis teisėjas Darius Miklovas, kurio verdiktas – raudona kortelė - Audriui Toliui buvo paskelbtas už dvi geltonas korteles.

„Apmaudu, kad Audrius turės praleisti būsimas rungtynes“, - kalbėjo vienas iš „Minijos“ trenerių Viktoras Butrimas.

Tačiau priekaištų teisėjo objektyvumui jis teigė neturįs: „Teisėjas nepadarė tokių klaidų, kad mes pralaimėtume rungtynes“.

V.Butrimas pripažino, kad Alytaus „Vidzgiris“ – gero lygio, subalansuota, fiziškai bei psichologiškai tvirta komanda, ką ir įrodė antrasis kėlinys. „Man „Vidzgiris“ paliko gerą įspūdį – antrajame kėlinyje, kad ir pralaiminti, komanda „nenusėdo“. Atvirkščiai - „nusėdo“ mūsiškiai. Gal žaidėjai pavargo, gal traumos privertė mažinti tempą“, - svarstė treneris.

Būsimą sekmadienį išvykoje „Minija“ susitiks su Klaipėdos „Atlantu“.

„Tai – gerai treniruota komanda, ir visiškai nesvarbu, kad šį sezoną „Atlantas“ išbarstė turėtus žaidėjus. Šią komandą puikiai papildo Futbolo akademijos auklėtiniai, be to, didmiesčių komandos turi labiau iš ko rinktis“, - sakė V.Butrimas, pabrėždamas, kad „Atlantas“ treniruojasi 5-6 kartus per savaitę.

Anot mūsų komandos trenerio, minijiečių treniruočių lankomumas nerimo nekelia: jeigu treniruotę žaidėjas ir praleidžia, to priežastis yra rimta - darbas, mokslas arba trauma.

Rungtynių statistika:

„Minija“ – „Vidzgiris“ – 2:2 (2:0).

Teisėjas - Darius Miklovas (Palanga), 650 žiūrovų.

„Minija“: Dainius Staponas, Audrius Tolis, Andrius Piekus, Stasys Brazauskas, Mantas Mažionis, Marsel Balasanov, Gediminas Žilys, Andrius Paulauskas, Stasys Vyšniauskas (62 min. Tomas Vainora), Germanas Vaniuchinas (71 min. Karolis Norvilas), Nerijus Kosmakov (83 min. Julius Mockus).

Įvarčiai: 35 min. G. Vaniuchinas, 38 min. N.Kosmakov („Minija“); 84 min. (11 m – E.Poderis), 89 min. K.Burinskas („Vidzgiris“).

Įspėjimai: 25 min. G.Vaniuchinas, 45 min. M.Mažionis, 65 min. A.Tolis, 83 min. M.Balasanov („Minija“); 11 min. R.Blinovas („Vidzgiris“).

Pašalinimai: 83 min. A.Tolis – už 2-ą geltoną kortelę.