Pe310172431
Še4111825
Se5121926

Ar ketinate savanoriškai registruotis į karo komendantūrą?

Kretingos sporto mokykla tęsia inciatyvą prailginti sezoną jauniesiems krepšininkams. Ne per seniausiai, turint tokį tikslą, draugiškas krepšinio turnyras „Vaikystė su krepšiniu“ buvo surengtas keturiolikmečiams, dabar gi į krepšinio aikštę buvo sukviesti vaikinai, gimę 1993 m.

Turnyro šeimininkai – Kretingos sporto mokyklos krepšininkai – užėmė II v.

Šio amžiaus vaikinai Lietuvos mokinių krepšinio lygos čempionatą užbaigė jau kovą. Kad jaunuoliai neprarastų per sezoną įgytų įgūdžių, į Kretingos sporto mokyklos surengtą turnyrą buvo pakviesti Palangos, Klaipėdos, Šilalės, Kuršėnų sportininkai.

„Turnyras patiko visiems jo dalyviams, tad ir Šilalės, ir Kuršėnų sporto mokyklų treneriai pažadėjo panašius turnyrus surengti savo ugdymo įstaigose bei pakviesti mus, kretingiškius, kad būtų galima dar kartą pasitikrinti jėgas ir pasirengti naujam čempionatui“, - kolegų idėjas pristatė Kretingos sporto mokyklos krepšinio treneris Jonas Beniušis.

Jo auklėtiniai, iškovoję 3 pergales ir patyrę 1 pralaimėjimą, draugiškame turnyre užėmė II vietą.

Sėmingiausiai žaidė Šilalės vaikinai, o treti liko Klaipėdos krepšinio mokyklos auklėtiniai. Svečiai iš Kuršėnų buvo ketvirti, palangiškiai – penkti.

„Iš esmės į turnyrą susirinko vienodo lygio komandos, tad kas laimės – paaiškėdavo tik paskutiniosiomis žaidimo minutėmis“, - komandų pasirodymą pakomentavo J.Beniušis, kurio nuomone, toks žaidimas žiūrovams padovanojo puikų reginį.

Tradiciškai buvo surengti ir metimų konkursai. Tritaškių bei baudų metimo konkursus laimėjo Palangos sporto centro ugdytiniai – Erikas Kubilius ir Karolis Zajauskas, kuris tapo ir geriausiu Palangos sporto centro komandos žaidėju.

Tarp kretingiškių geriausiu žaidėju pripažintas Andrius Bėrontas, Kuršėnų – Aidas Norvaišas, Klaipėdos – Karolis Jundulas, Šilalės – Lukas Lekavičius.