Taip
Ne
Neturiu nuomonės
Komentarų topas

Lietuvos futbolo federacijos (LFF) I lygoje startavusi Kretingos futbolo komanda „Minija“ išvykoje, Kaune, pasiekė pirmąją pergalę: kretingiškiai 2:0 įveikė Lietuvos jaunimo rinktinę U-19.

Įvarčius „Minijai“ 69-ą žaidimo minutę, realizavęs 11 m baudinį, pelnė Marsel Balasanov, 84-ą minutę – Germanas Vaniuchinas. Tai – trečiasis šio žaidėjo įvartis nuo čempionato pradžios: G.Vaniuchinas kiekvienose varžybose yra pelnęs po įvartį.

„Minija“: Dainius Staponas, Audrius Tolis, Andrius Piekus, Mantas Mažionis (90 min. Julius Mockus), Stasys Brazauskas, Gediminas Žilys, Marsel Balasanov, Stasys Vyšniauskas, Andrius Paulauskas, Nerijus Kosmakov (77 min. Karolis Norvilas), Germanas Vaniuchinas.

Gegužės 8 dieną 15 val. Kretingos miesto stadione „Minija“ priims Alytaus „Vidzgirį“.