Pe310172431
Še4111825
Se5121926

Ar ketinate savanoriškai registruotis į karo komendantūrą?

Kretingos sporto mokyklos bėgikai, treniruojami Juozo Pelionio, dalyvavo tarptautinėse bėgimo varžybose “Gintarinė jūrmylė”. Lygiagrečiai šioms varžybos vyko ir atviros Lietuvos lengvosios atletikos rudens kroso pirmenybės.

Geriausiai tarp kretingiškių sekėsi 18 metų Rūtai Narkutei, kuri jaunimo grupėje 3 jūrmyles nubėgo pirma bei tapo Lietuvos rudens kroso čempione.

Jaunimo grupėje, bėgant 6 jūrmyles, 19 metų Mindaugas Pazdrazdis buvo antras.

Nedaug iki prizinės vietos, anot trenerio, pritrūko perspektyviam sportininkui - 15 metų bėgikui Viliui Kuktorovui, kuris, bėgdamas 1 jūrmylės nuotolį, liko ketvirtas.

Kukliau pasisekė ir 18 metų Modestai Pazdrazdytei, kuri 1 jūrmylės nuotolį įveikė septinta. “Jai pritrūko sportinio pykčio”, - taip šios bėgikės pasirodymą įvertino treneris.

Be kretingiškių “Gintarinėje jūrmylėje” bei rudens krose dalyvavo ir 12 bėgikų iš Salantų. Juos ne per seniausiai pradėjo treniruoti buvusi Juozo Pelionio auklėtinė bėgikė Inga Michejenko.