Ar praneštumėte apie narkotikų vartojimą anonimiškai tel. 8 700 60777?

„7bet-NKL“ žaidžianti ir Arimanto Mikaločiaus treniruojama vyrų krepšinio rinktinė „Kretinga“ išvykoje 73:71 (13:19, 19:19, 21:18, 20:15) laimėjo ketvirtfinalio rungtynės prieš „Telšius“.

Ketvirtfinalio seriją iki trijų pergalių 3:0 laimėję kretingiškiai pusfinalyje susitiks su Marijampolės „Sūduvos-Mantingos“ ir Vilkaviškio „Perlo“ poros nugalėtoju.

Likus paskutinėms 3 minutėms Ernesto Bružo tritaškis išvedė „Kretingą“ į priekį (65:62), tačiau tuo pačiu atsakė ir Ignas Razutis (65:65). Tiksint paskutinei minutei Rytis Zabita realizavo dvitaškį (70:67), o kitoje aikštės pusėje kamuolį perėmęs Bružas perdavė jį Mindaugui Stašiui, kuris greitoje atakoje dar labiau atitolino svečių komandą (72:67). Po minutės pertraukėlės I. Razučio tolimas šūvis nubraukė telšiškių deficitą iki vieno metimo (70:72), o likus 14 sek. pražangą išprovokavęs Danys realizavo 1 baudą iš 2 (73:70). Tyčia prasižengę kretingiškiai prie baudų metimų linijos nusiuntė „Telšių“ kapitoną Ovidijų Kaminskį, kuris pataikė 1 baudą, bet šeimininkai atsikovojo kamuolį puolime. Vis dėlto Deividas Rasys suklydo lemiamu momentu ir į pusfinalį patekusi „Kretinga“, kaip rašoma nklyga.lt portale, paskendo euforijoje.

„Kretingą“ į pergalę vedė dvigubą dublį surinkęs Rytis Zabita, kurio sąskaitoje per 29 min. buvo 13 taškų (6/8 dvit., 1/1 baud.), 12 atkovotų kamuolių, 2 rezultatyvūs perdavimai ir 20 naudingumo balų.

Rezultatyviausias buvo Edgaras Danys, kuris per 31 minutę pelnė 14 taškų (3/4 dvit., 2/3 trit.), atliko 1 rezultatyvų perdavimą bei surinko 15 efektyvumo balų.

„Kretinga“: Edgaras Danys – 14 (2/3 trit.), Rytis Zabita – 13 (6/8 dvit., 12 atk. kam.), Mindaugas Stašys – 12 (3/9 dvit., 8 rez. perd.), Mantas Ruikis (2/6 trit., 5 atk. kam., 4 rez. perd.), Justas Žiubrys (2/3 trit.) ir Ernestas Bružas (2/5 trit.) – po 8, Edvinas Alunderis – 7 (3/7 dvit., 13 atk. kam.).