Ar praneštumėte apie narkotikų vartojimą anonimiškai tel. 8 700 60777?

Įvarčio autorius legionierius iš Japonijos Kohei Yoshida, atnešęs komandai pirmąją pergalę.

Kovo 16 d. Kretingos vyrų futbolo komanda „Minija“ žaidė TOPsport I lygos pirmąsias šio sezono išvykos rungtynes su „Šiaulių B“ komanda ir tose rungtynėse pasiekė pergalę 1:0, po II kėlinį legionieriaus iš Japonijos Kohei Yoshida pelnyto įvarčio. Jau 6-ą min. šeimininkų žaidėjas buvo iššokęs vienas prieš vartininką Rostyslav’ą Bielov’ą, bet vartininkas pasirinko gerą poziciją ir atrėmė smūgį. 13-ą min. varžovai surengė dar vieną ataką, bet maždaug nuo 16 m smūgiuotas kamuolys nepataikė į vartus. 32-ą min. varžovai ir vėl susikūrė momentą, bet patikimai sužaidė „Minijos“ gynyba ir epizodas baigėsi kampiniu. 34-ą min. puikią progą turėjo „Minijos“ legionierius Pierre Merveil Okende, bet iš maždaug 11 m nesugebėjo pataikyti į vartus. 50-ą min. „Minijos“ komanda susikūrė savo progą, bet iš baudos aikštelės prieigų Deivido Pipiro smūgiuotas kamuolys skriejo virš vartų. 53-ą min. dar tolimesniu smūgiu tas pats P. M. Okende sudrebino vartų konstrukciją, bet pasižymėti nepavyko. 76-ą min. galiausiai svečiai pelnė savo įvartį: Leonardo Glugovskis perdavė kamuolį K. Yoshida’i ir šis iš dešiniojo krašto nukreipė kamuolį į vartus. 83-ą minutę P. M. Okende turėjo dar vieną progą, bet iš dėkingos padėties nesugebėjo pataikyti į vartų stačiakampį. 90-ą minutę varžovai prie pat baudos aikštelės uždirbto pavojingą baudos smūgį, bet įvarčiu jis nesibaigė, ir „Minija“ iškovojo pirmąją pergalę ir įsirašė tris taškus į savo taupyklę. Tiek taškų (3) šiuo metu savo kraityje turinti mūsų miesto komanda sužaidus du turus dalinasi VI–IX v. turnyro lentelėje. Artimiausias namų rungtynes „Minija“ žais kovo 23 d. 14 val. namuose su BFA.

Kretingos „Minija“: Rostyslav Bielov, Ernestas Mockus (kapitonas), Edgaras Drąsutis (75 min. Gabriel Glugovskis), Deividas Šiuša, Mantas Gedutis (68 min. Bekaye Diawara), Deividas Pipiras, Tobi Sabitu (68 min. Leonardo Glugovskis), Nar Junior de Miranda, Kohei Yoshida, Pierre Merveil Okende (91 min. Aidas Pipiras), Matas Keblys.