Ar praneštumėte apie narkotikų vartojimą anonimiškai tel. 8 700 60777?

Kretingos HBH futbolo veteranų komanda, nugalėtojos vardą iškovojusi šventiniame turnyre Klaipėdoje.

Kretingos HBH veteranų komanda dalyvavo šventiniame Kovo 11-ajai paminėti skirtame turnyre, kuris buvo surengtas Klaipėdos futbolo mokyklos stadione. Be kretingiškių, jame varžėsi ir po 3 rungtynes sužaidė Šilutės, Gargždų ir Klaipėdos futbolo veteranai.

Geriausiai sekėsi Kretingos HBH komandai, kuri, 1:0 nugalėjusi Gargždų veteranus, 4:1 – kolegas iš Šilutės ir 2:0 – aikštės šeimininkus praėjusių metų čempionus klaipėdiečius, su 9 taškais ir įvarčių santykiu 7:1, tapo šventinio turnyro nugalėtojais.

Antri buvo Gargždų, treti – Klaipėdos, ketvirti – Šilutės veteranai.

Nugalėtojams ir prizininkams apdovanojimus įteikė Klaipėdos apskrities ir miesto futbolo federacijos prezidentas Rimantas Žvingilas.

„Šįsyk buvome labai motyvuoti, prieš turnyrą išsikėlėme vieną vienintelį tikslą – laimėti, kadangi praėjusiais metais šiame tradiciniame turnyre tik dėl įmuštų-praleistų įvarčių santykio likome antri po klaipėdiečių. Tad visi parodėme charakterį ir laimėjome“, – kalbėjo HBH futbolo veteranų komandos vadovas Andrius Piekus.