Ar praneštumėte apie narkotikų vartojimą anonimiškai tel. 8 700 60777?

Šaškių turnyro dalyviai

Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo dieną Salantų ir Imbarės stalo teniso entuziastai paminėjo stalo teniso varžybomis. Abeijų seniūnijų sporto organizatorė Sonata Valinskienė teigė, kad jose dalyvavo tie Salantų miesto ir Imbarės seniūnijų gyventojai, kurie reguliariai lanko šios sporto šakos treniruotes.

Varžybų nugalėtoju tapo Robertas Bertašius, II v. iškovojo Arvydas Venslauskas, III v. atiteko Aurimui Zūbei. Varžyboms teisėjavo ilgametis stalo teniso žaidėjas Kazys Stankus, kurio pastebėjimu, visada yra smagu pasivaržyti, išbandyti jėgas tarp savų žaidėjų, džiugu ir tai, kad Salantų krašte yra tiek daug entuziastų, lankančių stalo teniso treniruotes.

Imbarės seniūnijos sportininkai Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo dieną taip pat paminėjo sportiniais renginiais. Jaunimas ir suaugusieji buvo sukviesti į Juodupėnus dalyvauti netradicinės trikovės varžybose. Rezultatai buvo sumuojami atlikus visas tris rungtis: kukurūzinio (cornhole) žaidimo, smiginio ir kamuoliuko mėtymo. Suaugusiųjų kategorijoje pirma vieta atiteko A. Domarkui, II v. – K. Černojarovai, III v. – M. Gerulskytei. Vaikų kategorijoje nugalėtoju tapo V. Valinskas, II v. užėmė P. Valinskas ir E. Rudavičiūtė.

Po stalo teniso turnyro nugalėtojų apdovanojimo. Pirma iš dešinės – Salantų miesto ir Imbarės seniūnijų sporto organizatorė Sonata Valinskienė, sukvietusi krašto žmones Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo dieną paminėti sportuojant.

Netradicinės trikovės prizininkai

Imbarės seniūnijos bendruomenės varžėsi ir komandiniame šaškių turnyre. Komandą sudarė 3 suaugusieji ir 1 vaikas iki 14 metų. Šiais metais varžybos vyko Erlėnuose. Susumavus bendrus komandų rezultatus, nugalėtojais tapo erlėniškiai: Genovaitė Janušė, Ema Janušaitė, Valentinas Mikutavičius, Amelija Mikutavičiūtė. Antra vieta atiteko imbariškių komandai: Alminai Skersytei, Onutei Mikutaitei, Daivai Stonkuvienei, Jonui Galdikui. Trečios vietos laimėtoja – Laivių komanda: Rožė Žvinklienė, Marius Mikalauskas, Andrius Bertašius, Jonas Bertašius. Komandų palaikyti atvykę žiūrovai taip pat galėjo išbandyti jėgas – jiems buvo surengtos atskiros asmeninės varžybs. Susidarė gausus 10 dalyvių būrys. Nugalėtoja tapo Vytautė Benetytė, II v. užėmė Adas Vaniuchinas, III v. laimėtoju tapo Lukas Senel.