Ne
Neturiu nuomonės
Komentarų topas

Kovo 8 d. vakarą Kretingos vyrų futbolo komanda „Minija“ pradėjo naują „TOPsport“ I lygos sezoną.

Pirmą kėlinį rezultatas buvo lygus 0:0, bet po pertraukos varžovai pelnė du įvarčius, o „Minija“ rezultatą sušvelnino antro kėlinio pabaigoje. Rungtynės prasidėjo žvalgyba, bet „Minijos“ komanda rungtynėse galėjo pasižymėti jau pirmąją minutę, bet Pierre Okende nepavyko realizuoti susikurto momento. 11-ą minutę savo momentą turėjo ir į komandą sugrįžęs Edgaras Drąsutis, bet varžovams pavyko apsiginti. 25-ą minutę rimtesnį momentą prie „Minijos“ vartų turėjo ir varžovai, bet tada patikimai sužaidė vartininkas Rostyslav Bielov. 29 minutę minijiečiai sukūrė greitą kontrataką, legionierius Kohei Yoshida sužaidė su Ohende, bet varžovų gynyba buvo užtikrinta. 33-ią minutę „Minija“ susikūrė dar vieną momentą, bet pritrūko tikslumo. Varžovai antrą kėlinį pradėjo dviem greitais įvarčiais, per 7 minutes varžovams įvarčius pelnė Tomas Stelmokas ir Justas Žukovskis. Šeimininkai į tai atsakė vienu kapitono Ernesto Mockaus įvarčiu 96-ą minutę.

Kretingos „Minija“: Rostyslav Bielov, Ernestas Mockus (kapitonas), Aidas Pipiras, Mantas Gedutis, Tobi Sabitu, Nar Junior de Miranda (70 min. Matas Keblys), Gabriel Glugovskis (87 min. Adrijus Putvinas), Kohei Yoshida, Pierre Okende, Edgaras Drąsutis (Bekaye Diawara).

Artimiausias rungtynes Kretingos FK „Minija“ žais kovo 16 d. išvykoje su „Šiaulių B“ komanda.