Ar praneštumėte apie narkotikų vartojimą anonimiškai tel. 8 700 60777?

Kretingos sporto mokyklos trenerės Vaidos Slušnienės (trečia iš kairės) teigimu, jos treniruojami badmintonininkai abiejose grupėse buvo tarp lyderių.

Kretingos sporto centre įvyko XIX Lietuvos badmintono taurės I etapo varžybos Bj (U-17) ir Cj (U-15) amžiaus ir pajėgumo grupės. Jose dalyvavo 112 badmintonininkų iš Vilniaus, Kauno, Klaipėdos, Panevėžio, Tauragės, Palangos, Kelmės, Šiaulių, Raseinių, taip pat – Vaidos Slušnienės treniruojami Kretingos sporto mokyklai atstovaujantys sportininkai.

„Kretingos sporto mokyklos badmintonininkai abiejose grupėse buvo tarp lyderių“, – pasidžiaugė V. Slušnienė, nebejodama, kad prie svarbių pergalių prisidėjo ne tik badmintonininkų noras patekti į finalus, bet ir namų sienos.

Cj grupėje (U-15) dvejetų kategorijoje II v. užėmė mergaičių dvejetas Mantė Jablonskytė ir Vakarė Intaitė, o Palangos sporto centro berniukai, kuriuos taip pat treniruoja V. Slušnienė, Benediktas Andrijaitis ir Grigas Šernauskas berniukų dvejetų kategorijoje taip pat buvo antri.

Cj (U-15) mergaičių ir berniukų vienetų kategorijoje susitikimai vyko tik pogrupiuose. Po 28 sportininkus trijuose Lietuvos taurės etapuose varžysis tik pogrupiuose, o nugalėtojai ir prizininkai bus išaiškinti per 4-ą, finalinį, etapą, į kurį pateks 16 stipriausių sportininkų.

Šiame etape pogrupių nugalėtojais tapo Mantė Jablonskytė ir Kasparas Draukšas, Benediktas Andrijaitis užėmė II v.

Bj (U-17) grupėje merginų dvejeto kategorijoje II v. Ditės Kontrimatės ir Liepos Murauskaitės duetas. Smiltės Bistrovaitės ir Marijos Dovgalievos dvejetas po atkaklios 3 setų kovos pralaimėjo bronzą ir užėmė IV v.

Merginų vienetų kategorijoje, kurioje varžėsi 20 sportininkių, II v. iškovojo M. Dovgalieva, D. Kontrimaitė užėmė IV v. „Merginos įveikė ne vieną pajėgią sportininkę ir pateko tarp 4-ių stipriausių turnyro vieneto žaidėjų“, – pakomentavo trenerė.