Pajūrio naujienos
Help
2018 Lapkritis
Pi 5121926
An 6132027
Tr 7142128
Ke18152229
Pe29162330
Še3101724
Se4111825
Orų prognozė
Dieną9°C debesuotumas 8 %
Naktį7°C debesuotumas 94 %
Apklausa

Ar reikėtų išrauti daugiamečius gėlynus Rotušės aikštėje?

Taip
Ne
Neturiu nuomonės
Komentarų topas

Pranciškonų gimnazijos tvenkinys yra viena populiariausių vietų, kur žiemą kretingiškiai renkasi pačiuožinėti, tačiau čia įrengti čiuožyklos neskubama. Kretingos miesto seniūnijos seniūnas Stanislovas Juknevičius paaiškino, kad įrengdami čiuožyklą nusižengtų įstatymams.

Klausimą, kodėl ant Pranciškonų gimnazijos tvenkinio nėra įrengta čiuožykla, iškėlė kūno kultūros mokytojas Rolandas Žiubrys.

„Būna, kad susirenka 50 ir daugiau vaikų, o ledas nėra nuvalytas. Žmonės pikti – yra sporto, kultūros skyriai, miesto seniūnija, bet visi tik sėdi šiltai ir, matyt, laukia, kol ledas nutirps, tada visai nieko daryti nebereiks. Ar negalėtų paimti žmonių iš Darbo biržos, kad ledą nuvalytų? Reiktų čiuožykloje įrengti ir apšvietimą – tegu tik juda, sportuoja jaunimas“, – kalbėjo R. Žiubrys.

Tačiau Kretingos miesto seniūnijos seniūnas Stanislovas Juknevičius paaiškino, kad čiuožykla neįrengiama dėl svarių priežasčių: „Yra griežtai draudžiama įrengti masines čiuožyklas ten, kur vandens gylis didesnis negu 1,5 metro. Toks ribojimas numatytas dėl saugumo, kad būtų išvengta nelaimės“, – sakė S. Juknevičius.

Žiemos sporto entuziastas ir miesto seniūnijos sporto organizatorius Raimundas Puškorius „Pajūrio naujienoms“ patvirtino seniūno žodžius ir prisipažino, kad savame tvenkinyje sezoną jau atidaręs.

„Bet kokiu atveju Pranciškonų gimnazijos tvenkinyje ledas masinei čiuožyklai dar būtų per plonas, – sakė R. Puškorius, turįs idėją, kokią išeitį būtų galima rasti uždraudus čiuožyklą įrengti ant vandens telkinių. – Kitąmet siūlysiu rajono merui ir savivaldybės administracijos direktoriui išbetonuoti arba išasfaltuoti aikštelę Paupio aikštyne. Šioje aikštelėje jau yra borteliai ir ten žiemomis galėčiau išlieti ledą – būtų vieša čiuožykla visiems.“

„P. n.“ informacija


Visos teisės saugomos. © 2006-2017 UAB 'Pajūrio naujienos'. Atsakomybės apribojimas. pingvinas