Pajūrio naujienos
Help
2019 Vasaris
Pi 4111825
An 5121926
Tr 6132027
Ke 7142128
Pe181522
Še291623
Se3101724
Orų prognozė
Dieną6°C debesuotumas 44 %
Naktį5°C debesuotumas 100 %
Apklausa

Ar Lietuvos žmonės, kurių nepažįsti, tau yra geri?

Taip
Ne
Neturiu nuomonės
Komentarų topas

Pranciškonų gimnazijos tvenkinys yra viena populiariausių vietų, kur žiemą kretingiškiai renkasi pačiuožinėti, tačiau čia įrengti čiuožyklos neskubama. Kretingos miesto seniūnijos seniūnas Stanislovas Juknevičius paaiškino, kad įrengdami čiuožyklą nusižengtų įstatymams.

Klausimą, kodėl ant Pranciškonų gimnazijos tvenkinio nėra įrengta čiuožykla, iškėlė kūno kultūros mokytojas Rolandas Žiubrys.

„Būna, kad susirenka 50 ir daugiau vaikų, o ledas nėra nuvalytas. Žmonės pikti – yra sporto, kultūros skyriai, miesto seniūnija, bet visi tik sėdi šiltai ir, matyt, laukia, kol ledas nutirps, tada visai nieko daryti nebereiks. Ar negalėtų paimti žmonių iš Darbo biržos, kad ledą nuvalytų? Reiktų čiuožykloje įrengti ir apšvietimą – tegu tik juda, sportuoja jaunimas“, – kalbėjo R. Žiubrys.

Tačiau Kretingos miesto seniūnijos seniūnas Stanislovas Juknevičius paaiškino, kad čiuožykla neįrengiama dėl svarių priežasčių: „Yra griežtai draudžiama įrengti masines čiuožyklas ten, kur vandens gylis didesnis negu 1,5 metro. Toks ribojimas numatytas dėl saugumo, kad būtų išvengta nelaimės“, – sakė S. Juknevičius.

Žiemos sporto entuziastas ir miesto seniūnijos sporto organizatorius Raimundas Puškorius „Pajūrio naujienoms“ patvirtino seniūno žodžius ir prisipažino, kad savame tvenkinyje sezoną jau atidaręs.

„Bet kokiu atveju Pranciškonų gimnazijos tvenkinyje ledas masinei čiuožyklai dar būtų per plonas, – sakė R. Puškorius, turįs idėją, kokią išeitį būtų galima rasti uždraudus čiuožyklą įrengti ant vandens telkinių. – Kitąmet siūlysiu rajono merui ir savivaldybės administracijos direktoriui išbetonuoti arba išasfaltuoti aikštelę Paupio aikštyne. Šioje aikštelėje jau yra borteliai ir ten žiemomis galėčiau išlieti ledą – būtų vieša čiuožykla visiems.“

„P. n.“ informacija


Visos teisės saugomos. © 2006-2017 UAB 'Pajūrio naujienos'. Atsakomybės apribojimas. pingvinas