Ant vejos palikti automobiliai – policija fiksavo pažeidimus
Jūsų naršyklė nepalaiko audio elementų. Į renginį atvykusi kretingiškė Renata kėlė klausimą, ar taip statyti transporto priemones buvo leidžiama, ar patys vairuotojai nepaisė taisyklių. „Įdomu,…










