Ke29162330
Pe310172431
Še4111825
Se5121926

Praėjusį savaitgalį Plungėje įvyko Žemaitijos zonos asmeninės šaškių varžybos, kuriose tarp 49 dalyvių startavo ir kretingiškiai šaškių mėgėjai.

„Pasirodėme tikrai neblogai: tarp mokinių I vietą laimėjo kretingiškis Vilius Adomaitis, moterų bei merginų grupėje mūsų rajono atstovė Danguolė Norvilaitė buvo antra“, - kretingiškių pasirodymą komentavo Kretingos šachmatų-šaškių klubo narys Jonas Ruokis, tarp senjorų užėmęs prizinę – antrąją – vietą. Į priekį jis užleido tarptautinį didmeistrį Borisą Družininą iš Mažeikių, trečias buvo šilutiškis Deniušas Voicechas.

Kitiems kretingiškiams sekėsi kukliau: Mindaugas Žilinskas užėmė X v., Antanas Varinauskas – XI v., o Gintas Polianskis liko 28-ojoje pozicijoje.