Pajūrio naujienos
Help
2024 Kovas
Pi 4111825
An 5121926
Tr 6132027
Ke 7142128
Pe18152229
Še29162330
Se310172431
Apklausa

Ar pasigendate spartesnės daugiabučių gyvenamųjų namų renovacijos Kretingos rajone?

Taip
Ne
Neturiu nuomonės
Komentarų topas

Lauros Totilaitės ir Mariaus Stankaus pažintis prasidėjo prieš pusketvirtų metų rašant trumpąsias SMS žinutes. Jie nesitikėjo, kad draugiškas bendravimas telefonu baigsis vedybomis.

„Niekas nenustebo, kai pranešėme apie vestuves“, – pasakojo Marius. Po sutuoktuvių pora gyvens išsimokėtinai nupirktame name Klaipėdos rajone. Prieš tai kartu dvejus metus gyvenę Laura ir Marius juokiasi prisiminę, kaip jie nesutardavo remontuodami savo naująjį būstą. „Norėjome viską padaryti tiesiog idealiai“, – paaiškina vaikinas.

Įsimylėjėliai rugpjūčio 19 d. amžiną meilę prisieks Kretingos bažnyčioje ir civilinės metrikacijos centre. „Norėjom tradiciškų vestuvių: su piršliais, svečiais ir balta mišraine“, – šmaikščiai pasakojo Klaipėdos verslo ir technologijų kolegijoje buhalterinę apskaitą studijuojanti Laura. Puota vyks Rusnės saloje, kur svečiai galės paplaukioti laivu. Medaus mėnesį sužadėtiniai svajoja praleisti Prancūzijoje arba Kretoje.

Dabar laiminga pora su šypsena prisimena savo susipažinimo istoriją, o Mariaus telefone iki šiol yra išsaugotos Lauros žinutės dar jų draugystės pradžioje.

Siųsti žinutę į televizijos naktinę pažinčių laidą sumanė Mariaus buvusi mergina. „Su draugais žiūrėjom televizorių ir sugalvojom papokštauti“,– papasakojo vaikinas. Iš jo telefono buvusi draugė parašė dvi žinutes: vienoje neva ieškojo vaikino, kitoje – merginos. Tuo metu tą pačią laidą žiūrėjusi Laura pastebėjo, kad po dviem skirtingo turinio žinutėmis – tas pats telefono numeris. Mergina susidomėjo ir jį užsirašė. „Norėjau išsiaiškinti, kas šias žinutes rašė iš tikrųjų“, – pasakojo Laura. Tačiau ją suintrigavusiam numerio savininkui ji „pamajakino“ tik po poros mėnesių.

Marius perskambino ir su nauja pažįstama prasišnekėjo pusę valandos. Nors pokalbio metu vienas kitam nepadarė didelio įspūdžio, jie kartais susirašinėdavo trumposiomis žinutėmis ar paskambindavo. Tuo metu ėmė irti Mariaus santykiai su tuometine mergina.

Po kurio laiko jaunuoliai nutarė susitikti. Laura dar mokėsi mokykloje. Iš Rusnės kilęs Marius darbo reikalais kartą per savaitę atvažiuodavo į Kretingą. Į pirmąjį “akląjį” pasimatymą prie parduotuvės Laura su drauge atbėgo per ilgąją pertrauką. Po to jie kartą per savaitę susitikdavo draugiškai pasišnekėti ir apie artimesnius santykius negalvojo.

Po kurio laiko Marius apsilankė pas Laurą Baublių kaime, kur ji tuo metu gyveno. Pora ėmė vis geriau vienas kitą suprasti ir dažniau kartu leisti laisvalaikį. Per Palangos vasaros sezono atidarymą Marius Laurą pristatė sesers šeimai. „Pakirto kojas – jau su gimine supažindina“, – prisiminė mergina. Nuo tada santykiai tapo rimti.

Lauros ir Mariaus draugystės pradžia – liepos 19 d. Jau trejus metus kiekvieno mėnesio 19 – ąją pora stengiasi vienas kitą pradžiuginti staigmenomis, dovanomis.

Lauros manymu, atrasti savo antrąją pusę virtualiomis pažintimis nėra nieko keista. „Juk dabar technologijų amžius. Čia beveik tas pats, kaip susipažinimas gatvėje. Juk prasilenki su daugeliu žmonių, o su kažkuo pabendrauji ilgiau“, – tvirtą požiūrį išsakė mergina.

Dovilė SIMAITYTĖ


Visos teisės saugomos. © 2006-2017 UAB 'Pajūrio naujienos'. Atsakomybės apribojimas. pingvinas