Pajūrio naujienos
Help
2024 Liepa
Pi18152229
An29162330
Tr310172431
Ke4111825
Pe5121926
Še6132027
Se7142128
Apklausa

Ar tikslinga buvo vėl riboti automobilių stovėjimo laiką Rotušės aikštėje Kretingoje?

Taip
Ne
Neturiu nuomonės
Komentarų topas

Mėta Maciūtė – išskirtinė asmenybė, turinti itin daug pomėgių, visur suspėjanti ir besimėgaujanti scena jaunoji aktorė.

Pranciškonų gimnazijos devintos klasės mokinė Mėta Maciūtė neslepia, jog pomėgių ji turi daug, bet vieną jų – vaidybą jaunimo teatre „Atžalynas“ – ji itin vertina. Gimnazistė papasakojo apie save ir savo mėgstamiausias veiklas.

Daugybė pomėgių

Mėta „Atžalyno“ teatre vaidina dvejus metus, kaip ji ir pati sakė, vaidyba ir scena ją traukė jau nuo pat mažens. Tačiau mergina nesidrovi pasidalinti, kad pradžioje pasirodyti buvo kiek baugu, todėl vaidinti pradėjo tik po kiek laiko.

„Vaidyba tikrai nėra vienintelis dalykas, kuriuo domiuosi“, – sakė mergina. Moksleivė tikrai turi menininkės polėkį, todėl ji taip pat mėgsta skaityti knygas, o pastaruoju metu ji stengiasi pradėti kurti savo tekstus ir eiles.

„Pasakyčiau, kad esu žmogus kuris domisi viskuo ir nori būti visur, turiu daugybę pomėgių, pavyzdžiui, groju gitara, lankstau origami darbelius, piešiu, neriu, žaidžiu šachmatais ir dar daug visko veikiu“, – štai taip pašnekovė papasakoja apie savo meninę sielą ir interesus.

Ateities profesijos dar nesvarsto

Paklausta, ar aktorystė išliks jos gyvenime, ji atsakė, kad šiuo metu ji nežino, ar sies savo ateitį su aktorystės profesija, bet tikrai tikisi, kad jos pomėgis išliks didele jos gyvenimo dalimi.

O apie kokią profesiją devintokė mąsto dabar? „Iš tikro net neįsivaizduoju, šokinėju nuo vienos minties prie kitos, tačiau, manau, tai tikrai bus susiję su kūryba ar menu“, – įsitikinusi ji.

Būti kuo nori ir kur nori

Mėtos pasiteiravus, ar vaidyba netrukdo jai susitelkti į mokslus, kaip išlaikyti balansą tarp pamokų ir ar tai sunku, ji į šį klausimą atsakė gan paprastai: „Galbūt kartais pamokos ir vaidyba gali susikirsti, bet tinkamai suplanavus laiką, galima suspėti ne tik mokytis, bet ir vaidinti“.

Pašnekovė pasidalino patarimu ir pradedantiesiems jauniesiems aktoriams. Jos nuomone, svarbiausia yra nebijoti kvailai pasirodyti bei pasitikėti savimi.

O kokius vaidmenis pati aktorė mėgsta labiausiai? „Iš tiesų nežinau, kaip į šį klausimą atsakyti, nes atlieku daugybę skirtingų vaidmenų, bet dažniausiai vaidinu komedinius veikėjus“, – sakė Mėta.

Bet ji pripažino, kad vaidyba tikrai išlaisvina. „Tu gali tapti kuo tik nori ir būti kur tik nori“, – taip mokinė apibūdino jausmą scenoje.

Marija KALNIŪTĖ

„P. n.“ akademijos narė


Visos teisės saugomos. © 2006-2017 UAB 'Pajūrio naujienos'. Atsakomybės apribojimas. pingvinas