Pajūrio naujienos
Help
2023 Rugsėjis
Pi 4111825
An 5121926
Tr 6132027
Ke 7142128
Pe18152229
Še29162330
Se3101724
Apklausa

Ar iš streiko politikai turi daugiau naudos negu mokytojai?

Taip
Ne
Neturiu nuomonės
Komentarų topas

Gintaras ŽIOBAKAS:

– Aš ir galvoju: ko taip braunamasi, per kitų galvas lipama siekiant mandato? Pasirodo, kai kuriems rūpi, kaip lengviau prieiti prie „geldos“. Be abejo, nesąžiningi politikai turėtų atsistatydinti. Kaip bebūtų, savo reikmėms jie galimai panaudojo mūsų, mokesčių mokėtojų, pinigus.

Ingrida ABELKIENĖ:

– Nelabai domėjausi, kas ir kokius čekius neteisėtai ėmė ir negali pateisinti, kokiai veiklai išleido biudžeto pinigus, bet Savivaldybės tarybos nariai, kurie taip elgėsi, turėtų atsistatydinti. Jei ne, rinkėjai iki kadencijos pabaigos negerbs tokios valdžios, nebepasitikės ja.

Algirdas ČĖSNA:

– Girdėjau, kad tokia nevykusi tvarka savivaldybėse buvo – koks limitas, tiek pinigų ir pasiimi, nesvarbu, kad tarybos nario veiklai visų neišnaudosi. Gal užtektų tik tuos neteisėtai paimtus pinigus grąžinti į biudžetą? Būtų pamoka ateičiai ir tuo pačiu įvykdytas teisingumas.

Rima DIMBINSKIENĖ:

– Ir į Seimą, ir į vietos savivaldą turi kandidatuoti tie žmonės, kurie iš prigimties yra sąžiningi, myli ir gerbia savo šalį, savo tautą, neturi tikslo pasipelnyti jos sąskaita. Kokios partijos atstovai bebūtų, už tuos politikus, kurie neteisėtai naudojo biudžeto lėšas, daugiau nebalsuočiau.

Kalbino Audronė GRIEŽIENĖ, fotografavo Rita NAGIENĖ


Visos teisės saugomos. © 2006-2017 UAB 'Pajūrio naujienos'. Atsakomybės apribojimas. pingvinas