Pajūrio naujienos
Help
2022 Sausis
Pi 310172431
An 4111825
Tr 5121926
Ke 6132027
Pe 7142128
Še18152229
Se29162330
Orų prognozė
Dieną3°C debesuotumas 100 %
Naktį3°C debesuotumas 93 %
Apklausa

Ar visuomeniniai rinkimų komitetai turėtų būti prilyginami politinėms partijoms?

Taip
Ne
Neturiu nuomonės
Komentarų topas

Petras POCIUS:

– Nematau jokių klaidų, mano nuomone, valdžia galėtų imtis ir dar griežtesnių priemonių. Pavyzdžiui, vakar girdėjau, kad Rusijoje žada keturias savaites pensininkų į gatvę neišleisti. O ką daryti, jeigu žmonės nenori skiepytis? Aš esu pasiskiepijęs, drąsiai einu, kur noriu, man – jokių problemų.

Rita FALKIENĖ:

– Neturėtų taip būti, kad tik su galimybių pasais įleistų žmones į didelius prekybos centrus, kurie būna apytuščiai, o mažose parduotuvėse pirkėjai lipa vieni kitiems ant galvų. Arba kad ir naujausias ribojimas: vienam asmeniui prekybos vietoje turi tekti ne mažiau 30 kvadratinių metrų. Juk kai kurios parduotuvės yra dar mažesnio ploto. Tai joms užsidaryti?

Arvydas BRUŽAS:

– Ir su testavimais, ir su skiepais klaidų daroma. Aš pasiskiepijau ne iš didelio noro, o dėl to, kad reikėjo. Maniau, bus ir lengvatų daugiau negu nepasiskiepijusiems, o dabar ir tiems, ir tiems reikalavimai kone vienodi. Kita vertus, ir pasiskiepiję žmonės taip pat serga. Nebesuprantu, kas čia išvis darosi.

Jolanta KONTRIMAITĖ-BIUSO:

– Klaidos tai ar ne klaidos, už kurias dabar keiksnojam, suprasim po kelerių metų. Aš ir pati mąstau: efektyvus tas galimybių pasas ar ne? Bet labiausiai man nepatinka prievarta ir gąsdinimai: jeigu nepasiskiepysi ar nepasitestuosi, negalėsi eiti į darbą, užsukti į parduotuvę ir panašiai. Norisi, kad valdžia su žmonėmis daugiau kalbėtų.

Kalbino Audronė GRIEŽIENĖ, fotografavo Darius ŠYPALIS


Visos teisės saugomos. © 2006-2017 UAB 'Pajūrio naujienos'. Atsakomybės apribojimas. pingvinas