Pajūrio naujienos
Help
2021 Gruodis
Pi 6132027
An 7142128
Tr18152229
Ke29162330
Pe310172431
Še4111825
Se5121926
Orų prognozė
Dieną0°C debesuotumas 9 %
Naktį-2°C debesuotumas 13 %
Apklausa

Ar šventinės gerumo, labdaros akcijos sprendžia skurdo problemas?

Taip
Ne
Neturiu nuomonės
Komentarų topas

Bronius Valius:

– Mano biudžetui tai neatsilieps, nes, kaip buvęs teisėjas, gaunu gerą dvigubą pensiją. Nė norėdamas dujų šildymui negalėčiau taupyti, nes gyvenu bute, kur šildymas – centralizuotas. Manau, kad ir kitiems pensininkams kainų pakilimą kompensuos neužilgo didinama pensija.

Stanislovas Danys:

– O kaip galėtų paveikti? Aišku, kad neigiamai. Kūrename malkomis, anglimis – turime atsargų, o elektrą vargiai ar taupysime – įgūdžius sunku pakeisti, na nebent lemputes naujesnes taupesnes įsuksime. O šiaip ne kažką... Juo mažiau į valdžią žiūri, tuo geriau: reikia savo galvą turėti ir verstis pačiam.

Valia Stefanska:

– Esu iš čia kilusi, jau 40 metų gyvenu Lenkijoje, bet dažnai grįžtu pas mamą. Visur gerai, kur mūsų nėra. Lenkijoje taip pat stipriai brangsta elektra ir dujos. Asmeniškai aš dabartine valdžia nepasitikiu, daug pridarė klaidų ir skolų, netgi mūsų proanūkiai neišmokės. Rinkimų elektoratas – daugiausia asocialūs asmenys, kuriems duoda išmokas, o uždirbti turime mes.

Vaiva Tautavičiūtė:

– Aišku, kad skaudžiai atsilieps biudžetui. Dėl šildymo nieko negalime pakeisti – gyvename daugiabutyje, šildymas brangs kaip visiems. O dėl elektros – kaip tik esame prisipirkę daugiau įvairių buities prietaisų. Žiūrėsime: kai pradės šildyti ir gausime pirmąsias sąskaitas, gal kažko teks atsisakyti. O brangstantis maistas, manau, kirs stipriai visiems per kišenę.

Kalbino Irena ŠEŠKEVIČIENĖ, fotografavo Darius ŠYPALIS


Visos teisės saugomos. © 2006-2017 UAB 'Pajūrio naujienos'. Atsakomybės apribojimas. pingvinas