Pajūrio naujienos
Help
2024 Liepa
Pi18152229
An29162330
Tr310172431
Ke4111825
Pe5121926
Še6132027
Se7142128
Apklausa

Ar tikslinga buvo vėl riboti automobilių stovėjimo laiką Rotušės aikštėje Kretingoje?

Taip
Ne
Neturiu nuomonės
Komentarų topas

Baigiantis 2017-iesiems, „Pajūrio naujienų“ laikraščio redakcija tradiciškai kviečia išrinkti Metų žmogų. Kas juo taps, nulems skaitytojų balsas.

Per šiuos metus „Pajūrio naujienos“ sutiko daug žmonių, savo darbais garsinančių Kretingą, dirbančių, puoselėjančių savo kraštą, atsidavusių savo profesinei ir visuomeninei veiklai, neliekančių nuošaly problemų ar pasirengusių padėti kitiems – jų yra tiek daug, kad sunku visus išvardinti ir pasverti jų nuopelnus. Vis dėlto išdrįsome parengti kuklų „juodraštį“, pagal kurį galima balsuoti už mūsų pasiūlytą kandidatą.

Tačiau yra ir kitas būdas išrinkti Metų žmogų: būtų labai šaunu, kad aktyviai rajone veikiančios bendruomenės, visuomeninės organizacijos, kolektyvai pasiūlytų ir savo kandidatą. Juk šalia jūsų tikrai yra žmonių, kurie tyliai ir kukliai daro gerus darbus, kuriuos pastebėti yra jūsų pilietinė pareiga.

Balsų už pasirinktą arba pačių siūlomą kandidatą lauksime iki gruodžio 22 d. (imtinai) šiais tel.: (8 445) 77993 arba (8 445) 52382. Kad Jūsų skambutis būtų užregistruotas, prašysime pasisakyti savo vardą bei pavardę ir iš kur skambinama.

Savo nuomonę galite išsakyti ir balsuodami internetu mūsų svetainėje www.pajurionaujienos.com

Metų žmogų „Pajūrio naujienos“ siūlo rinkti iš šių kandidatų:

Edvardas STALMOKAS

– aktyvus Senosios Įpilties bendruomenės narys, tautodailininkas, sugebėjęs sutelkti bendruomenę kaimo koplyčios atkūrimo darbams ir pats koplyčią išpuošęs sienine tapyba.

Antanas BLUŽAS

– Kretingos katalikų parapijos klebonas, savo iniciatyvomis ir darbais prikėlęs Kretingos bažnyčios 400 metų istoriją.

Petras RUDYS

– jau 20 metų savo iniciatyva rengiantis išnykusių kaimų buvusių kaimynų susitikimus, taip įprasmindamas Didžiųjų ir Mažųjų Žalimų, Klausgalvų-Medsėdžių bei kitų kaimų istoriją.

Aurimas RAPALIS

– ekspedicijos „Misija Sibiras 2017“ dalyvis, savo patirtį skleidžiantis tarp jaunimo, žygių partizanų takais, aplankant kovotojų už Lietuvos laisvę žūties vietas, organizatorius.

Ieva GARJONIENĖ

– tautodailininkė, tautinio kostiumo tradicijų puoselėtoja.

Arūnas MAŽONIS

– kraštietis mecenatas, prisidedantis prie legendinės Kretingos futbolo komandos „Minija“ ir futbolo tradicijų atgaivinimo Kretingoje.

Robertas LAPINSKAS

– kraštietis mecenatas, prisidedantis prie motobolo – išskirtinės sporto šakos – tradicijų išsaugojimo Kretingoje.

Bronius LAZDAUSKAS

– „Pajūrio naujienų“ skaitytojas, kretingiškis, niekada nepraeinantis prošal problemų ir keliantis jas į viešumą.

Gvidonas NAVICKAS

– gimnazistas, jaunasis mokslininkas, Europos Sąjungos jaunųjų mokslininkų konkurso nacionalinio etapo laureatas, sukūręs unikalaus dizaino 4 cilindrų elektromagnetinį variklį.

Margarita LIZDENYTĖ

– Šv. Antano dienos centro, šiais metais švenčiančio įkūrimo 10-metį, vadovė, besirūpinanti likimo nuskriaustais vaikais, kartu su bendraminčiais teikianti pagalbą jų šeimoms.

Kęstutis BERTAŠIUS

– kūlupėniškis, rankų lenkimo propaguotojas, sugebėjęs šia sporto šaka sudominti gausų būrį Kūlupėnų jaunimo.

Auksė ANTULIENĖ

– Kretingos rajono kultūros centro vaikų ir jaunimo teatro „Atžalynas“ vyriausioji režisierė, teatriniais pasiekimais Kretingą garsinanti šalies ir tarptautiniu lygiu


Visos teisės saugomos. © 2006-2017 UAB 'Pajūrio naujienos'. Atsakomybės apribojimas. pingvinas