Pajūrio naujienos
Help
2025 Kovas
Pi 310172431
An 4111825
Tr 5121926
Ke 6132027
Pe 7142128
Še18152229
Se29162330
Apklausa

Ar sumažėjo jūsų pasitikėjimas JAV?

Taip
Ne
Neturiu nuomonės
Komentarų topas

Kuprinė

Devyniolikmetis Paulius Pocius yra Lietuvos šaudymo iš lanko jaunių grupės vicečempionas.

Devyniolikmetis Paulius Pocius pradėjo šaudyti iš lanko dar vaikystėje, o dabar yra sporto aukštumose. Tėčio paskatintas pradėti užsiimti šaudymu iš lanko, jaunuolis jau turi penkiolika metų patirties šiame sporte ir toliau aktyviai dalyvauja varžybose.

Varžybos ir pasiekimai

P. Pocius yra praeitų metų Lietuvos šaudymo iš lanko jaunių grupės vicečempionas, tačiau geri rezultatai nestabdo devyniolikmečio nuo tolimesnių siekių. „Šiais metais vyksiu į Europos vidaus patalpų čempionatą Turkijoje, universitetų žaidynes Vokietijoje, Pasaulio jaunių čempionatą Kanadoje, Europos landšaftinio šaudymo iš lanko čempionatą Estijoje“, – ateities planais pasidalino jaunuolis.

Sportininkas taip pat prisiminė varžybas, kurios jam labiausiai įsiminė. Per jas Paulius pranoko jaunių grupės pasaulio čempioną. „Pirmą vietą iškovojau varžybose „Best indoor“. Jose dalyvavo labai stiprių lankininkų iš Lietuvos ir kaimyninių šalių. Būtent šios varžybos ir yra įsimintiniausios, nes jose laimėjau dvikovą prieš Pasaulio jaunių čempioną“, – sakė pašnekovas.

Treniruotės, įranga ir šaudymo ypatybės

Devyniolikmetis labai intensyviai treniruojasi. Kartais treniruotės tęsiasi net keturias valandas. „Treniruojuosi šešias dienas per savaitę. Treniruotės trunka nuo 2 iki 4 valandų, kartais, kai galimybės leidžia, šaudau ir 2 kartus per dieną“, – tikino Paulius.

Tikslus šūvis susideda iš daug dalių – tiek fizinio, tiek psichologinio pasirengimo. Anot pašnekovo, šiame sporte taip pat svarbu – gebėjimas vizualizuoti ir taisyklingas kvėpavimas. „Labai svarbi šaudymo iš lanko treniruočių dalis yra vizualizacija – turi žinoti ir gerai įsivaizduoti, kaip atrodo geras šūvis. Taip pat šaudant labai svarbus tinkamas kvėpavimas, nes tai padeda nusiraminti, sumažinti stresą. Pastarojo būna pakankamai daug, kadangi kartais viena klaida gali nulemti varžybų baigtį“, – sporto subtilybes atskleidė P. Pocius.


Darbėniškiai Povilas Valička ir I. Valičkaitė kartu muzikuoja nuo vaikystės, jiems ir kilo mintis suburti grupę „Metafora“.

Visai neseniai susibūrė nauja jaunimo muzikos grupė „Metafora“. Tai tik jų pradžia, todėl susipažinkime su grupės vokaliste 20-mete Ieva Valičkaite ir jos broliu, elektrine gitara grojančiu 17-mečiu Povilu Valička. Neseniai duetą papildė bosistas Edmundas Jablonskis iš Telšių ir būgnininkas Vilius Vasiliauskis iš Varnių.

Kaip viskas prasidėjo

„Būdamas septynerių metų, susidomėjau, kaip tėtis grojo akustine gitara. Jis pamokė kelių akordų ir taip prasidėjo mano muzikos kelionė”, – pasidalino Povilas.

Paviešinus pirmą dainos „koverį“, Povilo talentas atkreipė buvusio grupės vadovo Aivaro Bružo dėmesį, todėl jis jį pakvietė prisidėti prie tuo metu veikusios Darbėnų gimnazijos mokinių grupės „All forever“.

„Paklausiau, ar mano sesuo Ieva gali dalyvauti grupės veikloje, ir jis sutiko“, – sakė jaunuolis. Pabaigus gimnaziją Ieva išvyko mokytis į Vilnių, tuomet su broliu jie ėmė kurti atskirą savo grupę „Metafora“. „Nebepavyko repetuoti ir suburti mokyklos grupės, todėl po truputį ėmėme galvoti apie savo grupę“, – pradžią prisiminė I. Valičkaitė.

Sugalvoti pavadinimą nebuvo lengva. „Kuriu prasmingus tekstus, kuriuose daug netiesiogiai perteikiamų minčių, metaforų. Kurį laiką galvojome apie grupės pavadinimą, atrinkome tuos, kurie nelabai patiko, tačiau vienas jų užstrigo mūsų atmintyje – „Metafora“. Mūsų tėvams taip pat patiko. Jie manė, kad pavadinimas atspindi mus“, – sakė darbėniškė Ieva.

Muzikuoti broliui ir sesei kartu nėra sudėtinga, kaip gali atrodyti iš pirmo žvilgsnio. „Mudu vienas kitą papildome, todėl barnių būna labai retai. Žinoma, kai buvome mažesni, ginčijomės daugiau, bet tie ginčai kildavo tik dėl smulkmenų“, – šypsojosi Povilas.

Jaunuoliai džiaugiasi ir palaiko vienas kito pasiekimus, o kūryboje randa kompromisus.


Šešiolikmetis Senosios gimnazijos auklėtinis Nojus Gurniks Palangoje atidarė garažą, kuriame remontuoja motociklus, mopedus ar keturračius.

Palangos Senosios gimnazijos mokinys Nojus Gurniks atidarė savo verslą – garažą, pavadinimu „9 boxas“, kuriame jis teikia visas paslaugas turintiems mopedus, motociklus ar lengvuosius keturračius.

Internetas ir socialiniai tinklai

Motociklus ir mechaniką šešiolikmetis Nojus pamėgo, kai nusipirko pirmąjį motociklą ir sugalvojo jį perdažyti. Ėmęsis šio sumanymo, išardė motociklą, tačiau jo taip ir nebesurinko. „Tai mano pirmas motociklas, kurio dar nesu sutaisęs“, – su šypsena prisiminė jaunuolis.

Kiek laiko padirbėjęs kitame garaže Klaipėdoje, savo motociklus jis persikėlė į garažą Palangoje. „Mąsčiau, kaip man dabar tą garažą Palangoje reikės išlaikyti, todėl ir pradėjau siūlyti paslaugas kitiems“, – verslo pradžią prisiminė jis. 

Šiais laikais žmonės aktyviai naudojasi socialinėmis platformomis, tokiomis, kaip „TikTok“, „Instagram“ ar „Facebook“. Ir Nojus naudojasi jomis, kad pasiektų kuo daugiau žmonių. Tai nebuvo vien palangiškio idėja, kurti turinį socialiniuose tinkluose jis pradėjo kartu su draugais.

„Kai filmuojam apžvalgas, klientai pamato viską, kas čia vyksta. Per socialinius tinklus daug kas rašo, net susipažinom su Klaipėdoje esančio garažo „Gara3“ šeimininkais. Atrandame įvairių pažinčių, bendraujame atvirai. Dažnai padeda ieškant detalių ar kitų su veikla susijusių dalykų“, – atskleidė jaunuolis. Nojus nepabūgo pasidalinti prieš porą savaičių įvykusiu nutikimu: „Prieš dvi savaites įlipau į autobusą. Jo vairuotojas kreipėsi į mane tokiais žodžiais: „Tu – ne iš tų, kur garaže sėdi? Sūnus ten kažką rodė”. Aš jam nusijuokdamas atsakiau „Taip, sėdžiu”.“


Metų jaunimo nata išrinkta Pranciškonų gimnazijos instrumentinė grupė „Monolitas“.

Metams baigiantis įprasta peržvelgti praėjusius metus ir įvertinti nuveiktus darbus. Praėjusią savaitę buvo suskaičiuoti ir Kretingos rajono jaunimo darbai, jaunuoliai, pasižymėję veiklumu, apdovanoti ir tinkamai pagerbti, kad nenustotų veikti, džiuginti ir siekti geriausių rezultatų.

Šiemet Kretingos rajono jaunimo apdovanojimai surengti Kretingos muziejaus Baltojoje salėje. Juos organizuoja Kretingos rajono savivaldybė ir Kretingos rajono savivaldybės Jaunimo reikalų taryba. Per apdovanojimus pagerbti savo veikla, darbais, gebėjimais, lyderyste ir kitaip rajono jaunuomenei per šiuos metus labiausiai nusipelnę jaunuoliai, įstaigos ir organizacijos. Laimėtojai paskelbti 10-yje nominacijų.

Kas taps ryškiausiais jaunimo atstovais, galėjo nuspręsti patys rajono gyventojai, dalyvavę paskelbtoje apklausoje.

Metų jaunimo lyderiu išrinktas Edvinas Petrauskas, Kretingos rajono Darbėnų gimnazijos Mokinių parlamento prezidentas, Gamtosauginio komiteto pirmininkas, „Sniego gniūžtės“ ir mokomosios bendrovės „Taškas“ direktorius.

Metų jaunimo aktore pripažinta Ula Gaubė, Kretingos jaunimo teatro „Atžalynas“ aktorė.

Metų jaunimo savanore tapo Viltė Paulauskaitė, savanoriaujanti Motinos Teresės seserų vienuolyne.


„Niekada nepasiduoti, nes, jeigu žinai, kad toks dalykas yra įmanomas, tu su pastangomis ir nuosekliu darbu tai gali įgyvendinti“, – savo patirtimi jau gali dalintis Liutaurė, kuri dar būdama vienuoliktokė režisavo spektaklį.

Palangos senosios gimnazijos abiturientė Liutaurė Nutautaitė aktyviai sieja gyvenimą su teatru ir kūryba. Praėjusių metų žiemą mergina pastatė spektaklį, paremtą Dr. Seuso „Grinčo“ ekranizacijomis. Buvęs teatro mokytojas planavo statyti spektaklį Kalėdų proga, bet, kai jis nerado tinkamos pjesės, Liutaurė prisiėmė atsakomybę į savo rankas: „Daug žmonių labiau norėjo Grinčo spektaklį kurti, ir mokytojas pasakė, kad jis neturi pjesės. Dėl to labai naiviai pasisiūliau, kad galiu pati parašyti pjesę“.

Po šaunaus pirmo pastatymo su komanda nusprendė surengti dar du pasirodymus šių Kalėdų proga – vieną spektaklį, skirtą gimnazijos mokiniams ir mokytojams, bei antrąjį, skirtą miestui.

Režisierės darbo niuansai

Liutaurės kelias į sceną prasidėjo muzikos mokykloje, kur ji lankė chorą. Vėliau ji pradėjo lankyti Klaipėdos vaikų operos studiją. Ten ji vaidino spektakliuose, statė miuziklus ir suprato, kaip jai patinka būti jų dalimi, prie jų prisidėti. „Kadangi dėl įvairių aplinkybių negalėjau lankyti studijos, pagalvojau, kad galėtumėme sukurti spektaklių tradiciją mūsų mokykloje“, – pasakojo abiturientė.

Spektakliai susideda iš daug dalių: šviesų, muzikos, aktorių, kostiumų, dekoracijų, kurias visas turi sugalvoti ir koordinuoti komandos vadovas – režisierius. Be kūrybinių aspektų, režisierės darbas apima gerokai daugiau organizacinių darbų, negu žmonės galvoja. „Režisieriui, nors atrodo, kad turėtų atitekti mažai darbų, jų iš tikrųjų atitenka labai daug, pradedant nuo kostiumų ir repeticijų organizavimo, dekoracijų darymo, garso takelių parinkimo, vaizdo ir šviesų tvarkymo. Turiu matyti labai aiškų vaizdinį, kad galėčiau atpasakoti savo viziją kitiems komandos nariams. Manau, sunkiausia dalis yra visus išgirsti, surinkti ir išsigryninti visas technines detales“, – atskleidė sunkumus ji.

Dar viena jos pareiga – suburti komandą – atsakingą kolektyvą, kuris dabar yra jos pasididžiavimas: „Man labiausiai patinka matyti visus, kurie atėjo į šį spektaklį. Kaip jie atsiskleidė, kaip jie kartu sutaria, kaip jie labai smagiai ir gražiai leidžia laiką kartu.“


Amanda išbandė savo jėgas Tarptautinėje jaunių gamtos mokslų olimpiadoje, kurioje patyrė daug įspūdžių ir įgijo noro tobulėti dar labiau.

Gruodį Rumunijos sostinėje Bukarešte įvyko 21-oji Tarptautinė jaunių gamtos mokslų olimpiada, kurioje dalyvavusi Lietuvos delegacija pelnė 3 medalius: du sidabro ir vieną bronzos. Viešosios įstaigos Pranciškonų gimnazija dešimtos klasės mokinė Amanda Indrišiūnaitė buvo Lietuvos komandos narė. Ją olimpiadai rengė mokytojai Vilma Švitrienė, Irena Černeckienė ir Kęstutis Kaulius. Amandai šiemet atiteko ir Kretingos rajono savivaldybės organizuojamuose jaunimo apdovanojimuose Metų jaunimo enciklopedijos titulas.

Paliko įspūdį ir miestas

Amandai tai buvo pirmoji tarptautinė olimpiada, nors šiaip save išbandžiusi jau ne viename vietiniame konkurse. Šioje olimpiadoje dalyvavo daugiau negu 50 pasaulio valstybių, tarpusavyje varžėsi daugiau kaip 300 penkiolikos metų mokinių.

„Rumunija širdyje paliko daugybę įspaudų, šalis panaši į Lietuvą. Bukarešto miestas labai paprastas, yra kelios lankytinos vietos, kuriose teko lankytis. Tai Triumfo arka, Parlamentas, galerija. Man Rumunijoje labai patiko, nors ir šalies mačiau mažai, labiausiai patiko susipažinti su žmonėmis, kurie yra mano bendraminčiai ir domisi gamtos mokslais. Olimpiada sekėsi neblogai, jaučiausi puikiai, tai buvo tarsi ilgos atostogos“, – prisiminimais pasidalijo Amanda. Mokiniai lankėsi Peles pilyje, branduolinės energetikos centre, Politechnikos universiteto fizikos fakultete, nacionaliniame gamtos istorijos muziejuje, matė Transilvanijos kalnus.

Fizikos užduotys sudėtingiausios

Pasiteiravus, kokias užduotis teko įveikti, gimnazistė pasakojo, kad užduotys tikrai buvo pasaulinės olimpiados lygio, tačiau fizika buvo sudėtingiausia, nes universitetas, kuris sudarė užduotis (Politechnika) turi labai stiprų fizikos fakultetą. „Chemija nebuvo itin sudėtinga – nebuvo dalykų, kurių nesu girdėjusi, viskas buvo įveikiama. Biologija buvo pakankamai lengva, svarbiausia buvo skaityti tekstą ir ten ieškoti atsakymų. Lengviausiai biologija ir buvo įveikiama, tačiau pakankamai daug taškų surinkau ir iš chemijos. Sunkiausiai ėjosi fizika – tikrai ne viską supratau, tačiau džiaugiuosi, kad surinkau daugiau negu nulį taškų iš fizikos“, – užduotis apibūdino Amanda.

Svajoja apie mediciną

Kaip papasakojo Amanda, su gamtos mokslais ji „draugauja“ jau labai labai seniai, olimpiadose pradėjo dalyvauti VII klasėje. „Iš pradžių prastai sekėsi, tačiau su dideliu darbu pradėjau siekti vis aukštesnių pergalių. Aišku, mokykloje šie dalykai sekasi puikiai, gal fizika kiek sunkiau. Man pačiai labai patinka šie mokslai, nes jie padeda man pažinti pasaulį, pamatyti jį iš kito kampo. Mane labiausiai domina chemija ir biologija, su šiomis sritimis noriu sieti savo tolimesnį gyvenimą ir studijuoti mediciną“, – pasidalino ateities planais mergina.

„Kuprinės“ informacija


Kai Elonas sužinojo, kad vaidins pagrindinį vaidmenį, emocijos buvo dvejopos: viena jo dalis labai norėjo, kita – bijojo.

Elonas įsitikinęs, kad atliktas vaidmuo spektaklyje padėjo jam tobulėti ir, nors savęs aktoriumi nelaiko, tačiau pripažino, kad ateityje mielai išbandytų aktorystės studijas.

Palangos senosios gimnazijos abiturientas Elonas Sinušas jau antrus metus prieš didžiąsias metų šventes sėkmingai atspindi legendinio Grinčo vaidmenį spektaklyje „Grinčo kalėdos“. Ši patirtis jam tapo ne tik iššūkiu, bet ir galimybe tobulinti savo aktorinius gebėjimus, mėgautis savo tobulėjimais.

Pagrindinis vaidmuo – džiaugsmas ir baimė viename

Kai Elonas sužinojo, kad vaidins pagrindinį vaidmenį, emocijos buvo dvejopos. „Viena mano dalis labai norėjo, kita – bijojo. Galvojau, kas bus, jei nepavyks? Bijojau, kad spektaklyje kažką ne taip padarysiu ir prisidarysiu gėdos“, – atviravo jis.

Paklausus, kaip ruošėsi Grinčo vaidmeniui, Elonas pasakojo, kad stengėsi ieškoti panašumų tarp savo ir Grinčo gyvenimų. „Bandžiau suprasti, kodėl Grinčas tapo toks, koks yra, ir palyginti tai su savo gyvenimu. Tai padėjo geriau įsijausti į jo charakterį“, – pasakoja Elonas.

Repeticijos ir kūrybinis procesas

Pasiruošimas spektakliui truko pusantro mėnesio. Iš pradžių mokiniai mokėsi dialogus, o vėliau repetavo mokyklos didžiojoje salėje, siekdami priprasti prie erdvės. „Repeticijos vykdavo tris kartus per savaitę po dvi valandas. Paskutinė repeticija, kai jau buvome su kostiumais ir grimu, buvo pati įdomiausia“, – prisipažino Grinčo vaidmenį atlikę vaikinas.

Dar viena įsimintiniausių akimirkų buvo prieš pat spektaklį, kai gulėdamas scenoje vaizdavo miegantį Grinčą. Elonui sukilo jaudulys, baimė. Užuolaidos atsiskleidė ir pamatęs pilną salę žiūrovų, bijojo suklysti. Tačiau pradėjęs vaidinti įsidrąsino, ir net nepajuto, kaip greit prabėgo spektaklio laikas. Spektaklio „Grinčo Kalėdos“ visas darbas buvo atliktas iš esmės be mokytojų pagalbos. „Patys sugalvojome spektaklį, atsirado režisierė, kuri sukūrė scenarijų, o mes viską suvaidinome. Tai buvo ne tik kūrybinis procesas, bet ir mokymasis dirbti komandoje“, – kalbėjo pašnekovas.

Patobulinti įgūdžiai ir žvilgsnis į ateitį

Elonas įsitikinęs, kad šis spektaklis padėjo jam tobulėti. Nors savęs aktoriumi nelaiko, tačiau pripažino, kad ateityje mielai išbandytų aktorystės studijas: „Man patinka būti scenoje, tarsi persikūnyti į vaidmenį, bet suprantu, kad iš to sunku pragyventi.“

Paklausus, ką patartų kitiems, Elonas drąsino nebijoti ir išbandyti save. „Svarbiausia yra įveikti scenos baimę ir pasiryžti pamatyti, kaip viskas vyksta“, – ragino E. Sinušas.

Elono entuziazmas, atkaklumas ir meilė scenai neabejotinai prisidėjo prie „Grinčo Kalėdų“ sėkmės. Palangos senosios gimnazijos mokiniai dar kartą įrodė, kad su užsidegimu ir kūrybine laisve galima pasiekti puikių rezultatų.

Vakarė KANIAVAITĖ

Luka ADOMAVIČIŪTĖ

„P. n.“ akademijos narės


Vidas Juras Žabinskas sugebėjo atrasti sąsajų su garsiuoju prūsu Herkumi Mantu, ir neliko nepastebėtas.

Salantų gimnazijos aštuntos klasės mokinys Vidas Juras Žabinskas nuo mažumės mėgo rašyti įvairių žanrų kūrinius ir dabar nevengia pačiupti rašiklį. Šis užsidegimas padėjo jam pelnyti laureato titulą ir esė konkurse „Kiek manyje yra Herkaus Manto?“

Laimėjimų esama ir kitose srityse

Vidas papasakojo, kad, be rašymo, jis dar lanko porą sporto būrelių, praėjusiais metais baigė meno mokyklą. „Laiko papildomoms veikloms, pavyzdžiui, esė, dėl kurios buvau nominuotas laureatu, turiu. Tačiau laiko vis tiek pritrūksta. Užimtumas gal ir nedidelis, tačiau reikalų atsiranda ir už mokyklos ribų“, – šypsojosi Vidas.

Kaip pripažino pašnekovas, skaityti jam gal net patinka labiau nei rašyti. „Rašyti patinka, kai pavyksta į rašinį įsijausti. Tada pasimiršta problemos, kiti reikalai, ir visiškai įsitraukiu į rašymą. Tokių momentų pasitaiko, tikriausiai nedaug, tačiau jais iš tikrųjų mėgaujuosi, kad ir kaip retai jie pasitaikytų“, – atskleidė vaikinas.

O rašydavęs jis daug ir visko. „Vaikystėje kurdavau daineles, seneliai jas užrašydavo. Paskutiniu metu rašau tik mokyklos reikmėms. Čia yra pirmas rašinio konkursas, kuriame dalyvavau. Tačiau, jei kalbama apskritai apie laimėjimus, tai su kvartetu, orkestru esu patyręs ne kartą laimėjimo jausmą muzikos konkursuose. Prizinės vietos tarptautiniuose akordeonų konkursuose. Šiuo metu suskaičiuoju daugiau negu 20 diplomų, kuriuose užfiksuotos prizinės vietos“, – papasakojo Vidas, atskleidęs, kad vis dėlto jam svarbiau pasitobulinimas negu laimėjimas, nors ir tai pradžiugina dėl įdėtų pastangų.


Edvinas Petrauskas – Metų jaunimo lyderis.

Darbėnų gimnazijos abiturientas Edvinas Petrauskas suspėja ne tik spręsti mokinių problemas, mat jam patikėtas mokinių prezidento postas – jis dar dalyvauja pilietiškumo, gamtosaugos projektuose ir skatina tai daryti kitus. „Kai mes patys dalyvaujame istorinio atminimo renginiuose, mums tai tampa svarbu“, – įsitikinęs Edvinas.

Suplanuotos veiklos

Edvinas – itin aktyvus, jis suspėja dalyvauti įvairiose veiklose. Jis papasakojo, kad savanoriauja Darbėnų gimnazijos „Sniego gniūžtės“ komandoje, vadovauja gimnazijos Mokinių parlamentui. „Gimnazijoje esu atsakingas už Gamtosauginių mokyklų programos įgyvendinimą, esu Gamtosauginio komiteto pirmininkas. Taip pat esu atsakingas už mokomosios mokinių bendrovės „Taškas“ veiklą, esu šios bendrovės direktorius“, – vardijos pašnekovas.

Pasiteiravus, kuri veikla jam patinka labiausiai, jis patikino, kad arčiau širdies jam būtų turbūt „Sniego gniūžtės“ ir Parlamento veiklos, nes jos skatina mokinių saviraišką ir aktyvumą, bendrystę.

Iškilus klausimui, kaip viskam atrasti laiko ir ar mokslai dėl veiklų kiekio nenukenčia, Edvinas atskleidė, kad jis planuoja savo veiklą. „Stengiuosi planuoti laiką, esu susikūręs savo dienotvarkės planavimo modelį, kurį naudoju jau trejus metus. Žinoma, kažkas iš mokslų nukenčia, bet visada stengiuosi surasti laiko pasidomėti savarankiškai, kad neliktų taip vadinamų spragų“, – sakė abiturientas.

Svarbiau, kad tikėtų

Pasiteiravus, ar visada jis turėjęs lyderio savybių, Edvinas patikino, kad jos labiausiai išryškėjo, kai pradėjo dalyvauti gimnazijos veiklose. Jis užima Darbėnų gimnazijos prezidento postą. Šiame poste, kaip teigė Edvinas, iššūkių būna įvairių, pradedant renginiais ir baigiant mokinių iniciatyvos veikti trūkumu.

„Kaip aš mėgstu sakyti, gyvenu vien dėl to, kad šioje gimnazijoje mokiniams būtų gera mokytis. Man svarbu, kad mokiniai manimi pasitikėtų, bet svarbiau, kad tikėtų. Problemų būna įvairių, tokių, kaip uniformų dėvėjimo klausimas ar klasių veiklų vykdymo problemos“, – pasakojo apie iššūkius E. Petrauskas.


Pranciškonų gimnazijos tinklinio komanda, treniruojama Vaido Mackevičiaus, turnyre Šeduvoje iškovojo I v.

Kretingos Pranciškonų gimnazijos merginų tinklinio komanda, vadovaujama ir treniruojama Vaido Mackevičiaus, dalyvavo „Lapkričio taurės 2024“ turnyre, kuris įvyko Šeduvoje.

Turnyre susitiko 4 komandos iš įvairių Lietuvos miestų. Pranciškonų gimnazijos tinklininkės varžėsi su Rokiškio, Telšių ir Radviliškio komandomis. „Visas komandas kretingiškės be didelių sunkumų įveikė rezultatu 2:0 ir namo parsivežė pirmos vietos taurę“, – pasidžiaugė treneris V. Mackevičius. Komandos kapitonė – Perla Turskytė, geriausia žaidėja pripažinta Gabija Jašinskaitė.

„Esame dėkingi, kad turnyro organizatoriai mus pakvietė, sulaukėme jaukaus priėmimo. Džiaugiamės turėdami galimybę dalyvauti įvairiuose turnyruose ir susipažinti su skirtingų miestų komandomis“, – komandos vadovas akcentavo, kad jo auklėtinės dalyvauja Lietuvos tinklinio U-19 čempionato varžybose. Vakar kretingiškės Kretingos sporto centre susitiko su komanda iš Plungės.

„Kuprinės“ informacija


Visos teisės saugomos. © 2006-2017 UAB 'Pajūrio naujienos'. Atsakomybės apribojimas. pingvinas