Pajūrio naujienos
Help
2024 Balandis
Pi18152229
An29162330
Tr3101724
Ke4111825
Pe5121926
Še6132027
Se7142128
Apklausa

Ar verta uždrausti azartinių lošimų reklamą?

Taip
Ne
Neturiu nuomonės
Komentarų topas

Praėjusio šeštadienio vakarą, vasario 24-ąją, sukakus 2-jiems metams nuo Rusijos sukelto karo Ukrainoje, Kretingos rajono kultūros centras taip pat, kaip ir visoje šalyje, kvietė kretingiškius ir Kretingoje apsistojusias ukrainiečių šeimas į visuotinę palaikymo akciją „Laisvė šviečia – Radarom“.

Kultūros centro vadovės Kristinos Rimienės žodžiais, į akciją 19 val. vakaro sukviesti žmonės, kaip ir visoje Lietuvoje, buvo paraginti tylos minute pagerbti žuvusiuosius už Ukrainos, o taip pat ir mūsų laisvę. Žmonės viso vakaro metu buvo skatinami mintimis palaikyti ir lėšomis prisidėti, remiant Ukrainos gynėjus.

Priešais Kultūros centrą buvo sukurta masyvi šviečianti instaliacija „Radarom“, kurią parūpino įmonė „AivaDeco“, o sumontavo Kultūros centro darbuotojai. Jie taip pat iš metalo sukūrė ir didžiulę širdį, išpuošė ją Ukrainos vėliavos spalvomis – geltonais ir mėlynais kaspinais. Degė laužai, nusigiedrijus nakties dangui, žmonės ilgai nesiskirstė. Vakarui iškilmingumo suteikė vedančiojo Vydmantų bendruomenės centro „Vydmantai“ pirmininko Simo Končiaus žodžiai, patriotinėmis dainomis vakarą praturtino Kretingos kultūros centro mišraus choro „Kristale“ atlikėja Algimantė Kubilinskaitė.

Tam, kad bendrystė tęstųsi, žmonės buvo vaišinamai kareiviška grikių koše, kurią virė jos žinovas šaulys Mateušas Mockus. Produktų jai parūpino Kretingos kultūros centras.

„P. n.“ informacija


Visos teisės saugomos. © 2006-2017 UAB 'Pajūrio naujienos'. Atsakomybės apribojimas. pingvinas