Pajūrio naujienos
Help
2024 Balandis
Pi18152229
An29162330
Tr3101724
Ke4111825
Pe5121926
Še6132027
Se7142128
Komentarų topas
Gita Vaikėnaitė jau puikiai žinoma dėl savo muzikalumo, ji kviečiama dainuoti ir miesto renginiuose, ir muzika, ji pripažino, jai visada liks svarbia gyvenimo dalimi.

Pranciškonų gimnazijos abiturientė Gita Vaikėnaitė pastaruoju metu daugiausiai galvoja apie būsimus egzaminus ir pasiruošimą jiems, tačiau didelę dalį jos gyvenimo užima ir muzika. Ji papasakojo apie savo stiprią aistrą muzikai ir kaip ji jai pagelbsti gyvenime. Ir, nors nesiekia jos sieti su savo ateities karjera, ji tikina, kad muzika visada išliks jos širdyje.

Pavyksta išjausti dainos tekstą

„Man muzika yra didelė dalis mano gyvenimo, muzikuoju, nes tai darydama jaučiuosi labai laiminga, be to, kartais tai padeda perteikti ne tik džiaugsmą, bet ir liūdesį“, – dalinosi mergina.

Dainuoti Gita pradėjo jau nuo vaikystės, būdama vos 6 metų. „Dainuodavau su sese ir mama karaokė, įvairiausias dainas, ne tik vaikiškas. Atsimenu, kaip vaikystėje su mama „skraidydavom“ po namus klausydamos Mino „Netobulas angelas“. Man taip yra, kad, kai dainuoju, man pavyksta išjausti dainos tekstą, nes tekstą tarsi perleidžiu per save, pritaikydama jį savo gyvenime, kad dainą galėčiau perteikti kitiems“, – sakė abiturientė.

Pašnekovė sakė, kad jai patinka įvairiausia muzika, bet labiausiai mėgstanti lyriką ir dainuojamąją poeziją. Jai labai patinka Lauros Remeikienės tekstai, nes ji jais daug pasako apie gyvenimą.

O laisvalaikiu dar kartais į rankas mėgstanti paimti knygą, nors, kaip pati sakė, tam sunku atrasti laiko dvyliktoje klasėje. Taip pat pridūrė, kad vakarus mėgsta leisti su savo ją palaikančiu vaikinu.

Tikisi gerų rezultatų egzaminuose

Gita jau pagalvojanti ir apie ateitį, apie savo būsimą profesiją – ji svarsto apie galimybę studijuoti psichologiją. „Žinoma, gal kitiems gali pasirodyti keista, kad gyvenimo nesiesiu su muzika, bet ji tikrai išliks mano gyvenime, nors ir kaip pomėgis“, – apie savo susidėliotus prioritetus papasakojo mergina.

Ji tikisi egzaminus išlaikyti gal ir ne „šimtukais“, bet gerai, ir viliasi, kad pavyks įstoti į universitetą. Mokslai jos kasdienybėje dabar labai svarbūs ir ji įdeda labai daug pastangų, kad kuo daugiau įsisavintų žinių, tad tikisi, kad ir baigiamieji atsiskaitymai bus atitinkami.

Šiuo metu mergina daug mokosi, tuo pačiu tikisi tapti „Jaunimo linijos“ savanore.

Gražiausi prisiminimai

Pasiteiravus, ar buvo renginių, kurie liks tarp brangiausių prisiminimų, gimnazistė sakė, kad vienas labiausiai įsimintinų buvo „Kretingos rajono jaunimo apdovanojimai“.

„Prieš trejus su puse metų šiame renginyje sutikau savo vaikiną ir pirmą kartą gyvenime įsimylėjau, jis tą vakarą taip pat pasirodė ant tos scenos, tik kaip muzikantas, o ne dainininkas. Taip pat mano atmintyje labai ryškus atsiminimas, kai pirmą kartą išdrįsau dainuoti itališką dainą – tai buvo vienuoliktoje klasėje, kai mes dvyliktokams organizavom šimtadienį. Tada aš jiems atlikau italų dainininko Pupo dainą „Su du noi“ – apie atmintyje išlikusius gražiausius momentus papasakojo G. Vaikėnaitė.

Ji taip pat atskleidė, kad itin išaugo pasitikėjimas savimi, kai Rotušės aikštėje jos paprašė atlikti dainą Vasario 16-osios dienos proga. Ji dainavo dainą „Laisvė“. Žinoma, per šešerius aktyvaus dainavimo metus renginių buvo labai daug.

Marija KALNIŪTĖ

„P. n.“ akademijos narė


Visos teisės saugomos. © 2006-2017 UAB 'Pajūrio naujienos'. Atsakomybės apribojimas. pingvinas