Pajūrio naujienos
Help
2024 Balandis
Pi18152229
An29162330
Tr3101724
Ke4111825
Pe5121926
Še6132027
Se7142128
Apklausa

Ar verta uždrausti azartinių lošimų reklamą?

Taip
Ne
Neturiu nuomonės
Komentarų topas
Salantų darželio „Rasa“ vadovė Daiva Pučkorienė (iš kairės) ir gimnazijos, kuriai Ikimokyklinis skyrius priklauso, direktorė Aušra Zebitienė merui Antanui Kalniui parodė remontuojamas patalpas.

„Dabar turim 120 vaikų, nes ką tik tėvai atvedė tris naujokus, – patikslino Salantų gimnazijos direktorės pavaduotoja ugdymui, Ikimokykliniam skyriui „Rasa“ vadovaujanti Daiva Pučkorienė. – Atviravau: pas mus įtemptas laikas, remonto įkarštis, nepatogu, statybininkai bilda, kraustomės iš vietos į vietą, tačiau į mūsų darželį tėvai vesti savo atžalas vis tiek pageidauja, pirmadienį atkeliaus ir dar vienas mažasis pilietis.“

Su vicemere Vaida Jakumiene ir rajono Savivaldybės Statybos skyriaus vedėja Rima Lukauskiene atvykęs ir įsitikinęs, kad šios ugdymo įstaigos renovacija vyksta sklandžiai, meras Antanas Kalnius pajuokavo: „Na, vadove, tai turbūt „pykstate“, turbūt „nepatenkinti“ esat, kad pas jus čia viskas taip keičiasi, gražėja, šviesėja?“ – klausė jis, nors atsakymą, iš anksto žinojo – šio remonto Salantų „Rasa“ laukė labai ilgai.

(Iš kairės) Salantų gimnazijos ūkio dalies vedėjas Antanas Stonkus, Antanas Kalnius, gimnazijos direktorė Aušra Zebitienė ir Rima Lukauskienė.

Šioje kadencijoje meras visiems rajono darželiams skiria ypatingą dėmesį, salantiškis – vienas jų. Į čia vykstantį remontą, kurį atlieka Klaipėdos bendrovė „Statyk kartu“, investuojama 160 tūkst. eurų. Bet, atsirandant papildomų darbų, suma padidės, A. Kalnius neabejojo, kad rajono Taryba tam pritartų.

Trys grupės jau sutvarkytos, o trys laukia eilėje, moderniai ir jaukiai suremontuoti 6 higienos normų neatitikę, prasčiausios būklės rajone buvę sanitariniai mazgai prie grupių bei kelios papildomos erdvės. Kai kurios jų dar tvarkomos.

Pagal sutartį su rangovu, spalį prasidėję statybos darbai turėjo trukti 4 mėnesius, tačiau, nesant, kur iškeldinti vaikų, terminas pratęstas dar 4-iems mėnesiams – tikėtina, kad truks iki birželio.

Kretingos darželio „Žilvitis“ remontui numatytos projektavimo lėšos, šiuo metu kapitaliniai darbai prasidėjo 1966 metais pastatytoje Vydmantų „Pasagėlėje“, prieš tai jie baigti Rūdaičių darželyje, Kretingos mokykla-darželis „Žibutė“ jau džiaugiasi atnaujintomis patalpomis, baigiamas rengti iš europinių lėšų startuosiantis lopšelio-darželio „Pasaka“ ikimokyklinio ugdymo skyriaus „Eglutė“ pastato Padvariuose rekonstrukcijos ir plėtros projektas.

Kretingos rajono savivaldybės informacija


Visos teisės saugomos. © 2006-2017 UAB 'Pajūrio naujienos'. Atsakomybės apribojimas. pingvinas