Pajūrio naujienos
Help
2024 Balandis
Pi18152229
An29162330
Tr3101724
Ke4111825
Pe5121926
Še6132027
Se7142128
Apklausa

Ar verta uždrausti azartinių lošimų reklamą?

Taip
Ne
Neturiu nuomonės
Komentarų topas
Bėgikų startą palydėjo gausus žiūrovų būrys, tarp jų – ir rajono meras Antanas Kalnius.

Bendromis Kretingos seniūnijos, sporto klubo „Rūdaičiai“, Kretingos rajono kultūros centro Rūdaičių skyriaus pastangomis Rūdaičiuose jau 37-ąjį kartą įvyko Vasario 16-ajai – Valstybės atkūrimo dienai – skirtas bėgimas, kuriame šiemet dalyvavo apie šešios dešimtys bėgikų mėgėjų. Tarp jų – ir bėgimo įkūrėjas iniciatorius Jonas Benetis, šiemet pelnęs vyriausio bėgiko apdovanojimą.

Kol bėgikai išsibarstė po bėgimo trasas, juos ir bėgimo organizatorius pasveikino Kretingos rajono meras Antanas Kalnius, Kretingos seniūnijos seniūnė Sigita Riepšaitė, Lietuvai, mūsų tėvynei, ir jos nepriklausomybei skirtas eiles deklamavo rūdaitiškės Sigita Šimkutė-Kubilienė ir Jolanta Butkuvienė. Bėgikams pasiekus finišą, kaip visada, karšta arbata ir sočia koše visus pavaišino renginio partnerio – HBH komplekso – atstovai.

Vyresnės bėgimo kartos auginami būsimieji bėgikai.

„Bėgimas pasisekė. Apskritai šį renginį visada lydi geras dalyvių nusiteikimas, šventiška nuotaika, noras ne tik laimėti, bet ir pabendrauti, aktyviai paminėti Vasario 16-ąją“, – „Pajūrio naujienoms“ teigė Kretingos seniūnijos sporto organizatorius Romas Valinskis, pasidžiaugęs, kad bėgimo renginys sulaukė dalyvių ne tik iš seniūnijos gyvenviečių – Kurmaičių, Rūdaičių, Žibininkų, bet ir iš Palangos, Kretingos, Kūlupėnų, Raguviškių, Kauno. „Smagu, kad po 25-erių metų pas mus sugrįžo Jono Benečio auklėtiniai rūdaitiškiai Majauskai, kurie šiuo metu gyvena Klaipėdoje“, – pastebėjo jis.

Bėgimo iniciatorius Jonas Benetis buvo apdovanotas kaip vyriausias bėgimo dalyvis.

Tarp beveik 60 bėgikų tradiciškai varžėsi šeimos: po 2 dalyvius – iš Lauros Majauskaitės, Tado Majausko, Dalios Knystautienės, Kristinos Gedvilienės šeimų, po 3 dalyvius atstovavo Sandros Tamošauskienės ir Giletos Gedvilienės, po 4 – Vitalijaus Anužio ir Edmundo Beniušio, 5 – Ilonos Viščiūnienės šeimoms.

Šeimų bėgime dalyvavo 9 šeimos.

Skirtingo amžiaus grupėse nugalėjo ir prizines vietas užėmė: gimusių 2012 m. ir jaunesnių grupėje I v. iškovojo Viltė Skurdauskytė ir Ugnius Valinskis (abu iš Rūdaičių), II v. užėmė Benedikta Panezi (Kretinga) ir Matas Adomauskas (Klaipėda), III v. – Svajūnė Pušinskaitė (Rūdaičiai) ir Martynas Viščiūnas (Kurmaičiai); gimusių 2009–2011 m. grupėje – I v. Miglė Mačiukaitė (Rūdaičiai) ir Edvinas Žilinskis (Kūlupėnai), II v. – Erikas Tamošauskas (Kurmaičiai) ir III v. – Matas Mineika (Rūdaičiai); gimusių 2005–2008 m. grupėje – I v. – Gabija Tamošauskaitė (Kurmaičiai), II v. – Adrijana Laukineitytė (Kretinga); gimusių 2005 m. ir vyresnių grupėje – I v. – Joana Vavilovienė ir Evaldas Pocius (abu iš Palangos), II v. – Laura Majauskaitė (Klaipėda) ir Vitalijus Anužis (Raguviškiai), III v. – Ineta Žilinskienė (Kaunas) ir Tadas Majauskas (Klaipėda).

Bėgimo nugalėtojai, prizininkai buvo apdovanoti taurėmis, medaliais, pirmų vietų laimėtojoms dovanų buvo įteikti jogos kilimėliai, vaikinams – tinklinio kamuoliai, renginio organizatoriai specialiu prizu apdovanojo ir jauniausią 1,5 metų bėgiką Dovydą Beniušį.

„P. n.“ informacija


Visos teisės saugomos. © 2006-2017 UAB 'Pajūrio naujienos'. Atsakomybės apribojimas. pingvinas