Pajūrio naujienos
Help
2024 Balandis
Pi18152229
An29162330
Tr3101724
Ke4111825
Pe5121926
Še6132027
Se7142128
Apklausa

Ar verta uždrausti azartinių lošimų reklamą?

Taip
Ne
Neturiu nuomonės
Komentarų topas
Studijų galimybes „Švyturio“ arenoje įvykusiame renginyje pristatė beveik 30 aukštųjų ir profesinių mokyklų.

Jau devinti metai savo ateitį ir karjerą planuojančius Klaipėdos regiono moksleivius į „Švyturio“ areną sukviečia studijų mugė, skirta VIII–XII kl. mokiniams, su klaipėdietišku prieskoniu pavadinta „Studijų regata 2024“.

Antrus metus savo kuruojamų mokyklų moksleivius į šį renginį vykti paragina, paaiškina, kaip jame susirinkti kuo daugiau reikiamos informacijos, ir palydi Kretingos rajono švietimo centro karjeros specialistės Inga Žukauskaitė, Alma Slaboševičienė, Jurgita Korsakienė ir Livija Grajauskienė. Šiemet kartu su lydinčiais mokytojais ir klasių kuratoriais į Klaipėdą vyko IG ir IIG klasių moksleiviai iš Pranciškonų gimnazijos, I–IV gimnazijos klasių mokiniai iš Jurgio Pabrėžos universitetinės gimnazijos, IV klasės gimnazistai iš Salantų gimnazijos, Jokūbavo Aleksandro Stulginskio mokyklos-daugiafunkcio centro devintų, Kūlupėnų Motiejaus Valančiaus pagrindinės mokyklos aštuntų ir devintų klasių moksleiviai.

„Švyturio“ arenoje įvykusioje studijų mugėje šiais metais dalyvavo beveik 30 aukštųjų ir profesinių mokyklų iš visos šalies, net devynios buvo iš Klaipėdos regiono. Jos būsimiems studentams siūlė studijuoti pajūryje dėl suteikiamų galimybių ir augančios mokslo kokybės.

Per renginį moksleiviai galėjo tiesiogiai pabendrauti su mugėje dalyvaujančių įstaigų atstovais, studentais, užduoti rūpimus klausimus apie studijų skirtumus, naujoves, sužinoti, kokios specialybės šiuo metu yra patraukliausios darbo rinkoje.

„Studijų regatoje 2024“ taip pat dalyvavo ir būrys organizacijų, dirbančių su jaunimu ir kviečiančių savanoriauti. Scenoje buvo skaitomi įvairūs pranešimai, kalbinami aukštųjų bei profesinių mokyklų studentai, kurie dalijosi savo patirtimi ir patirtais įspūdžiais studijų metu.

„P. n.“ informacija


Visos teisės saugomos. © 2006-2017 UAB 'Pajūrio naujienos'. Atsakomybės apribojimas. pingvinas