Pajūrio naujienos
Help
2024 Balandis
Pi18152229
An29162330
Tr3101724
Ke4111825
Pe5121926
Še6132027
Se7142128
Apklausa

Ar verta uždrausti azartinių lošimų reklamą?

Taip
Ne
Neturiu nuomonės
Komentarų topas
Mūsų krašto – Kretingos ir Palangos – švietimo specialistės gerosios patirties sklaidos konferencijoje Kaune

Kretingos rajono švietimo centro direktorė Loreta Jurgutienė, grupė centro specialisčių kartu su Palangos švietimo pagalbos tarnybos darbuotojomis dalyvavo Kauno švietimo inovacijų centre įvykusiame seminare „Kauno švietimo įstaigų patirtis, veikla, pasiekimai, inovacijos“. „Vykome pasisemti naujų idėjų“, – teigė L Jurgutienė, pasidžiaugusi galimybe išgirsti naujausias švietimo aktualijas.

Seminaro lektorė dr. Ona Gucevičienė, Kauno miesto savivaldybės administracijos švietimo skyriaus vedėja, pristatė pranešimą „Kauno miesto savivaldybės vertinga patirtis siekiant mokinių mokymo(si) pažangos“, atsakė į klausimus. Kauno švietimo inovacijų centro direktorė Rasa Bortkevičienė pristatė pranešimą „Mokinių pasiekimų gerinimas, projektinė veikla, mokytojų metodinių būrelių veikla Kauno švietimo inovacijų centre“, dalijosi patirtimi, parodė centro erdves.

Tuo pačiu išvykos dalyviai dalyvavo ir Kauno technologijos universiteto „Santakos“ slėnyje surengtoje tarptautinėje švietimo inovacijų ir skaitmeninės švietimo transformacijos konferencijoje „EdTech Week Lithuania 2024“. Konferencijoje buvo diskutuojama apie technologijas edukacijoje, aptartos skaitmeninio mokymosi švietime tendencijos, ateities mokyklos vizija, dirbtinis intelektas klasėse. Šiuo metu Lietuvos mokykloms siūlomi technologiniai sprendimai išbandyti praktinėse EdTech startuolių dirbtuvėse.

„Temų spektras buvo tikrai labai platus, pradedant nuo kūrybiškumo ugdyme iki saugaus ir atsakingo skaitmeninių technologijų naudojimo, siekiant atsakyti į klausimus, technologijos edukacijoje stiprina ar slopina kūrybiškumą, kokia bus ateities mokykla ir ką dėl jos galime padaryti jau šiandien, kokios įtakos naujosios technologijos gali turėti sužaidybinimui švietime ir koks yra pedagogo vaidmuo dirbtinio intelekto eroje bei daugelį kitų“, – L. Jurgutienė neslėpė, kad mokytojų, švietimo specialistų laukia ne tik daug iššūkių, bet ir naujų galimybių.

„P. n.“ informacija


Visos teisės saugomos. © 2006-2017 UAB 'Pajūrio naujienos'. Atsakomybės apribojimas. pingvinas