Pajūrio naujienos
Help
2024 Balandis
Pi18152229
An29162330
Tr3101724
Ke4111825
Pe5121926
Še6132027
Se7142128
Apklausa

Ar verta uždrausti azartinių lošimų reklamą?

Taip
Ne
Neturiu nuomonės
Komentarų topas

Lietuvos čempionate – dviejų spalvų medaliai

  • Audronė PUIŠIENĖ
  • Sportas
  • 2024-02-13
Kretingos sporto mokyklos badmintonininkai su treneriais Lietuvos U-17 badmintono čempionate: (iš kairės) Vaida Slušnienė, Ditė Kontrimaitė, Kasparas Draukšas, Lukas Galdikas, Benediktas Andrijaitis, Julius Lukauskas, Smiltė Bistrovaitė, Liepa Murauskaitė, Edgaras Slušnys.

Druskininkuose įvykusiame 62-ajame Lietuvos suaugusiųjų badmintono čempionate Kretingai ir badmintono klubui „Smešas“ atstovavo Giedrius Dima bei Vaida ir Edgaras Slušniai, savo jėgas tuo pačiu įvykusiame Lietuvos jaunių iki 17 metų čempionate išbandė ir 7 Kretingos sporto mokyklos auklėtiniai.

„Vaikams reikšmingų laimėjimų pasiekti nepavyko, tačiau jie pasisėmė vertingos patirties, pasilikę teisėjauti suaugusiųjų varžybose ir stebėdami vyresnių sportininkų pasirodymus“, – teigė jų trenerė V. Slušnienė, kuri kartu su vyru Edgaru Slušniu mišrių dvejetų kategorijoje užėmė III v., pirmą ir antrą vietas užleidę čempionato favoritams K. Navicko badmintono akademijos auklėtiniams.

Vaida Slušnienė prie Danijos badmintono konfederacijos Šlovės sienos.

Vyrų dvejetų kategorijoje Edgaras kartu su Aivaru Kvedarausku iš Kauno iškovojo II v., Vaida su Prienų rajono atstove Gerda Trakimaite moterų dvejetų kategorijoje su kitomis sportininkėmis pasidalino V–VIII v.

„Rezultatus vertiname teigiamai ir pagal sezono intensyvumą, ir pagal tai, kiek turėjome laiko pasirengti čempionatui. Edgaras turėjo progą tapti čempionu vyrų dvejeto kategorijoje, bet jam ir bičiuliui nepavyko sužaisti taktiškai teisingai“, – komentavo V. Slušnienė.

Vos pasibaigus čempionatui jai teko pasirengti kelionei į Daniją, kur Europos badmintono konfederacija kartu su Danijos badmintono konfederacija rengia mokslinį projektą, kaip pritraukti ir išlaikyti jaunus sportininkus. Projekto partneris Ispanijos Madrido Europea universitetas jau pradėjo kurti metodiką treneriams, o kovo 5 dieną ir kitiems projekto dalyviams teks pristatyti savo atliktus namų darbus.

„Danijoje pasiskirstėme užduotis, mums Lietuvoje tai bus pilotinis projektas, ir tai, kad prisidėsiu prie mokslinio darbo, yra atsakingas momentas, tuo pačiu dalyvauti tokiame reikšmingame tyrime – didelis pasiekimas, nes, kai bus parengta metodinė knyga, būsiu įrašyta kaip bendraautorė“, – pasidžiaugė badmintono trenerė.


Visos teisės saugomos. © 2006-2017 UAB 'Pajūrio naujienos'. Atsakomybės apribojimas. pingvinas