Pajūrio naujienos
Help
2024 Balandis
Pi18152229
An29162330
Tr3101724
Ke4111825
Pe5121926
Še6132027
Se7142128
Apklausa

Ar verta uždrausti azartinių lošimų reklamą?

Taip
Ne
Neturiu nuomonės
Komentarų topas

Kretingos „Pozityvas“ – Lietuvos čempionas

  • Audronė PUIŠIENĖ
  • Sportas
  • 2024-02-09
Kretingos rajono kultūros centro sportinių šokių kolektyvas „Pozityvas“ – šalies čempionas.

Kretingos rajono kultūros centro sportinių šokių kolektyvas „Pozityvas“, vadovaujamas Tado Romeikos, Prienuose įvykusiame Lietuvos sportinių šokių federacijos komandų čempionato lygoje „Šokiai visiems“ užėmė I v. – Lietuvos čempionių vardus iškovojusios senjorės varžėsi amžiaus grupėje per 50 metų.

Dvidešimties moterų grupė nuo 69-erių iki 76-erių čempionatui parengė kompoziciją „Bailar“, kurią sukūrė kolektyvo vadovas T. Romeika, jis pasirūpino, kad įrašų studija sukurtų profesionalų garso takelį. Kompozicijoje – Lotynų Amerikos šokiai džaivas, rumba, pasadoblis, čia-čia-čia, ir šią kompoziciją moterys turėjo „įveikti“ per gana trumpą laiką.

„Vadovo sprendimas į čempionatą važiuoti parengus naują kompoziciją mus visas labai sujaudino: ar užteks laiko, kaip dabar bus, neduok, Dieve, užimsime penktą vietą... Vienu žodžiu, buvo daug svarstymų, spyriojimosi, prieštaravimų, bet vadovas mus paspaudė gerąja to žodžio prasme, ir štai – vėl I vieta“, – kad pavyko apginti ir Lietuvos, ir Pasaulio reitingo varžybų čempionių vardus, džiaugsmo neslėpė viena kolektyvo narių Janina Mikučionienė.

Kolektyvo vadovas Tadas Romeika šioms varžyboms sukūrė naują šokio kompoziciją, pasirūpino profesionaliu garso takeliu.

Ir ji, ir „Pozityvo“ vadovas neslėpė, kad darbo gerai sušokti „Bailar“, kas ispanų kalba reiškia „šokis“, buvo įdėta labai daug. „Reikėjo perprasti šokio brėžinius, išmokti daug naujų perėjimų. Tačiau rezultatas buvo pasiektas, ir jį įvertino čempionato publika – Kretingos šokėjas palaikė visa salė“, – kolektyvo vadovas T. Romeika teigė, kad Lietuvos čempionatas yra pats rimčiausias metų renginys, o iškovota I v. suteikia teisę dalyvauti ir Pasaulio čempionate.

Tačiau į jį kretingiškės vargu, ar išvyks – vis dėlto Maljorka Ispanijoje, kur ir rengiamas čempionatas, ne visoms moterims įkandama finansiškai – kelias tolimas, nepigus, o kur dar kiti kelionės atributai. Moterys norėtų ir naujų suknelių, bet tai vėl būtų papildomi kaštai, taigi pakeisti įvaizdį nėra taip paprasta.

„Pozityvas“ dabar rengiasi Klaipėdoje įvyksiančioms „Danės“ klubo rengiamoms lygos „Šokiai visiems“ solo ir komandų varžyboms – tokios praėjusiais metais buvo surengtos Kretingos rajono kultūros centre. Jose tada dalyvavo ir „Pozityvas“.

„Su mumis dirba profesionalus ir kūrybingas ir tuo pačiu – labai reiklus vadovas, kuris moka džiaugtis kiekvienu mūsų pasiekimu“, – teigė J. Mikučionienė, akcentuodama, kad kolektyve yra susirinkusios pozityvios brandaus amžiaus moterys, siekiančios džiaugtis gyvenimu, lavinti kūną, aktyviai gyventi. Prienuose įvykusiose varžybose buvo ir daugiau gerų naujienų: T. Romeikos vadovaujama Klaipėdos universiteto komanda amžiaus grupėje nuo 20 iki 35-erių taip pat užėmė I v.


Visos teisės saugomos. © 2006-2017 UAB 'Pajūrio naujienos'. Atsakomybės apribojimas. pingvinas