Pajūrio naujienos
Help
2024 Balandis
Pi18152229
An29162330
Tr3101724
Ke4111825
Pe5121926
Še6132027
Se7142128
Apklausa

Ar verta uždrausti azartinių lošimų reklamą?

Taip
Ne
Neturiu nuomonės
Komentarų topas

Virginija NARBUTIENĖ:

– Taip, nes norime gyventi saugiai. Tiktų ir PVM didinimas, ir obligacijų pirkimas ir pelno mokesčio didinimas – manau, kad valdžioje sėdintieji išdiskutuos ir nuspręs, kuris variantas tinkamiausias Lietuvos žmonėms. Bet aš labiausiai pasisakyčiau už bankų solidarumo mokestį, juk ir taip visi sėdime jų kišenėse. Tinka ir obligacijos, tai būtų tarsi indikatorius, kiek mes patys esame suinteresuoti, kad valstybė nesiskolintų už aukštas palūkanas.

Rima LUKAUSKIENĖ:

– Neturiu šiuo klausimu aiškios savo nuomonės – 50 procentų ant 50, nors labiau linkstu į tai, kad didinti lėšas dėl krašto gynybos reikia, tačiau jas ne iš paprastų žmonių paimant. Jeigu pakels PVM, kuris jau ir dabar nėra mažas – 21 proc., vėl žmonės nukentės. Bet iš kurios biudžeto vietos geriausiai pinigus turėtų permesti krašto gynybos reikmėms, nežinau. Valdžioje sėdi daug galvotų žmonių, jie ir nuspręs.

Alfredas MONTRIMAS:

– Pritariu, kad apie krašto gynybą, jos stiprinimą turime galvoti. Gyvename Lietuvoje ir patys ją turime ginti. Bet iš kur reikia paimti pinigų krašto gynybai didinti, neįsivaizduoju. Geriausiai būtų, kad milijoninius pelnus iš mūsų uždirbantys bankai prisidėtų, dar – stambūs verslininkai, ypač tie, kurių verslai tebėra Rusijoje. O paprastas žmogus ir taip sunkiai duonai uždirba.

Ilona ANUŽĖ:

– Nesidomėjau šia situacija. Bet manau, kad reikėtų skirti ir gynybai pinigų, kad Lietuvoje gyventume saugiai. O mokesčius didinti reikėtų atskaičius iš didžiulių valdininkų algų, visokių beverčių projektų. Iš ko dar? Manyčiau, reikėtų stipriai apmokestinti elektronines cigaretes, kad vaikai jų tiesiog neįpirktų. Dabar gi 11–12 metų pampliai vaikšto apsirūkę, jokios vaizduotės – vien dūmas galvoje. Manau, jeigu mūsų valdžia protingai matytų ir dėliotų pinigus, jų užtektų viskam.

Kalbino Irena ŠEŠKEVIČIENĖ, fotografavo Darius ŠYPALIS


Visos teisės saugomos. © 2006-2017 UAB 'Pajūrio naujienos'. Atsakomybės apribojimas. pingvinas