Pajūrio naujienos
Help
2024 Balandis
Pi18152229
An29162330
Tr3101724
Ke4111825
Pe5121926
Še6132027
Se7142128
Apklausa

Ar verta uždrausti azartinių lošimų reklamą?

Taip
Ne
Neturiu nuomonės
Komentarų topas

Baigėsi dvi dienas sostinėje trukęs žemdirbių protestas. Grįžęs į Kretingą, Lietuvos ūkininkų sąjungos Kretingos skyriaus pirmininkas Rimantas Paulikas pasidžiaugė dideliu kretingiškių, kurie prie Vyriausybės atvyko autobusu ir privačiais automobiliais, palaikymu, taip pat ir protesto vaisiais.

Žemdirbiai siekė atkreipti valdžios dėmesį į jos vykdomą žemės ūkio politiką, ragino atšaukti nuo sausio padidintą suskystintų naftos dujų (SND) akcizą, grąžinti dyzelino akcizo lengvatą jų sunkvežimiams, kėlė daugiamečių pievų atstatymo, saugomų teritorijų plėtros, pieno krizės ir kitas problemas.

Tik dalis lūkesčių patenkinta, bet, anot R. Pauliko, ir tai daug reiškia: gautas Seimo pirmininkės Viktorijos Čmilytės-Nielsen ir Premjerės Ingridos Šimonytės pažadas, kad kuo greičiau bus pakeista žymėto dyzelino naudojimo tvarka, kad bus sumažintas suskystintų naftos dujų akcizas, taip pat sprendžiama daugiamečių pievų problema.

„Mes buvome taikūs, organizuoti, tvarkingi, tikslus valdžiai išdėstėme aiškiai ir tuo pačiu davėme suprasti, kad taip lengvai nebepasiduosime, jeigu nebus atsižvelgta, kitą protestą surengsime jau galbūt nebe tokį ramų bei taikų, o kaip Vokietijoje ar Prancūzijoje – gerokai masiškesnį ir intensyvesnį“, – sakė R. Paulikas.

„P. n.“ informacija


Visos teisės saugomos. © 2006-2017 UAB 'Pajūrio naujienos'. Atsakomybės apribojimas. pingvinas