Pajūrio naujienos
Help
2024 Balandis
Pi18152229
An29162330
Tr3101724
Ke4111825
Pe5121926
Še6132027
Se7142128
Apklausa

Ar verta uždrausti azartinių lošimų reklamą?

Taip
Ne
Neturiu nuomonės
Komentarų topas
Povilas Černeckis

Vilma Preibienė

Kretingos rajono savivaldybės administracijos direktorius Povilas Černeckis paliko užimamas pareigas. Paskutinė jo darbo diena – sausio 29 d. P. Černeckis iš Savivaldybės administracijos direktoriaus pareigų pasitraukė dėl sveikatos priežasčių.

„Kretingos rajono savivaldybės administracija praranda itin kompetentingą vadovą, iš viso Savivaldybėje išdirbusį daugiau negu du dešimtmečius. Gerbiu direktoriaus priimtą sprendimą, kurį lėmė nuo jo paties ir visos mūsų komandos nepriklausančios priežastys. Esu labai dėkingas Povilui Černeckiui už išskirtinį atsidavimą savo darbui, jo atsakingumą ir profesionalumą“, – sakė Kretingos rajono savivaldybės meras Antanas Kalnius.

Rajono mero teigimu, sulaukus būtinų specialiųjų tarnybų pažymų, į atsilaisvinusias Savivaldybės administracijos direktoriaus pareigas numatoma skirti Vilmą Preibienę.

38-erių V. Preibienė šiuo metu eina Kretingos rajono savivaldybės tarybos narės pareigas, dirba Kretingos rajono Darbėnų gimnazijoje direktoriaus pavaduotoja ugdymui, fizikos mokytoja, anksčiau dirbo Grūšlaukės mokyklos-daugiafunkcinio centro pavaduotoja ūkio reikalams bei kt. Moteris yra įgijusi matematikos bakalauro kvalifikacinį laipsnį Klaipėdos universitete, fizikos mokytojos specialybę Lietuvos edukologijos universitete, baigė pedagogikos studijų programą Šiaulių universitete. Kaip ir P. Černeckis, V. Preibienė yra politinio komiteto Kretingos kraštas narė.

V. Preibienei pradėjus eiti Savivaldybės administracijos direktoriaus pareigas, dėl nesuderinamų pareigų jai teks atsisakyti Tarybos narės pareigų. Jos vietą rajono Taryboje turėtų užimti P. Černeckis.

Kretingos rajono savivaldybės informacija


Visos teisės saugomos. © 2006-2017 UAB 'Pajūrio naujienos'. Atsakomybės apribojimas. pingvinas