Pajūrio naujienos
Help
2023 Gruodis
Pi 4111825
An 5121926
Tr 6132027
Ke 7142128
Pe18152229
Še29162330
Se310172431
Apklausa

Ar įsigytumėte obligacijų šalies gynybai stiprinti?

Taip
Ne
Neturiu nuomonės
Komentarų topas

Planuodami kelionę, visi turime savus lūkesčius ir pomėgius, tad vieno atsakymo nėra – kažkur vienu metu bus geresnės kainos, kažkur intensyviau lepins šiluma. Apskritai, keliauti Turkijoje galima visus metus – kai vieni miesteliai nurimsta ir ten temperatūra atvėsta, pasimėgauti saulės spinduliais ar susiplanuoti pažintinę kelionę galima kituose. Tiesa, jei norite saulės voniomis, šiltomis bangomis bei „viskas įskaičiuota“ poilsio privalumais lepintis populiariuose Turkijos kurortuose, svarbu atsižvelgti į sezoną ir mėnesį. Štai kelios kelionių agentų įžvalgos apie populiariausius (bet nebūtinai gausiausiai turistais užpildytus) mėnesius.

Gegužė – pamažu įsibėgėjantis sezonas

Nors oficialia sezono pradžia laikoma kalendorinė vasaros pradžia – birželis, gegužės viduryje jau galima mėgautis šiluma. Tad jei norisi pailsėti ramiau ir pirmiau, nei populiariuosius kurortus užplūs saulės išsiilgę turistai, tai puikiai tinkamas metas. Temperatūra, priklausomai nuo kurorto, skirsis, bet tikėtina, kad galėsite mėgautis saulės spinduliais ir 20 laipsnių viršijančia oro temperatūra. Jaukiems vakarams į lagaminą įsidėkite ir kažką šiltesnio.

Birželis – sezono pradžia

Galima sakyti, kad birželį oficialiai prasideda poilsiautojų sezonas. Viduržemio ir Egėjo jūros pakrantėse įsikūrę kurortai ir vėl pulsuoja gyvybingumu – viešbučiai pildosi saulės pasiilgusiais turistais, taip pat kaip ir paplūdimiai nuo ankstyvo ryto. Atgyja ne tik viešbučiai, bet ir pačių kurortų siūlomos pramogos, suaktyvėja naktinis gyvenimas.

Liepa ir rugpjūtis – poilsiautojų sezono pikas

Turkijos kurortuose liepa ir rugpjūtis – pats poilsiautojų sezono pikas. Saulė kaitina kone kasdien, o prie prabangių viešbučių baseinų bei gultų paplūdimiuose verda gyvenimas. Tai bene populiariausi mėnesiai ilsėtis Turkijos kurortuose. Šeimos, poros, draugų kompanijos ar pavieniai keliautojai – visi ras sau tinkamą poilsį ir viešbutį, kuris be abejonės liks vienu geriausių vasaros prisiminimų.

Rugsėjis – aprimęs šurmulys, mažiau karščio ir geresnės kainos

Rugsėjį po intensyvių liepos ir rugpjūčio mėnesių būtų galima pavadinti atgaiva. Minios turistų pradeda retėti, kaitrą keičia maloni šiluma, o kelionių kainos taip pat malonesnės akiai. Rugsėjis vis dar šiltas, vasaros karščių pikas rimsta ir temperatūra ideali tiek poilsiui, tiek pažintiniams turams.

Norite prasitęsti vasarą, kuri tikrai per daug nelepino šiltomis dienomis? Paskutinės minutės pasiūlymai – puiki proga pailsėti aukštos kokybės viešbutyje už prieinamą kainą! Antalija, Alanija, Sidė, Bodrumas ir kiti populiarūs Turkijos kurortai rudenį idealiai tinka norintiems suderinti abu – pasyvų poilsį ir pažintines keliones.

Spalis – ramybė ir pamažu juntamas sezono uždarymas

Kelionių agentai sako, kad priklausomai nuo kurorto lokacijos, spalio mėnesį Turkijoje dar galite pasilepinti saulės voniomis ir vandens pramogomis. Specialistai besirenkantiems poilsinę kelionę spalį siūlo rinktis, pavyzdžiui, Antalijos, Alanijos, Bodrumo, Kemero, Marmario kurortus. Pasiilgusiems ramybės spalį keliauti idealu – palyginus su vasaros piko mėnesiais, tai kur kas ramesnis laikas. Galite mėgautis komfortiška temperatūra ir mažesnėmis žmonių miniomis.

Tai tik kelios bendros įžvalgos, vis dėlto, nėra vieno atsakymo, o galiausiai – temperatūra kasmet nėra vienoda ir ją sunku tiksliai nuspėti. Šie mėnesiai paprastai yra populiarūs dėl šilto oro ir idealių sąlygų mėgautis paplūdimiais. Rinkdamiesi geriausią laiką apsilankyti Turkijos kurortuose, pasitarkite su patikimos kelionių agentūros specialistais – kelionėmis į Turkiją jie rūpinasi visus metus, tad tikrai patars, kada ir kur geriausia planuoti savo kelionę šįmet (pagal jūsų lūkesčius ir pomėgius).


Visos teisės saugomos. © 2006-2017 UAB 'Pajūrio naujienos'. Atsakomybės apribojimas. pingvinas