Pajūrio naujienos
Help
2023 Gruodis
Pi 4111825
An 5121926
Tr 6132027
Ke 7142128
Pe18152229
Še29162330
Se310172431
Apklausa

Ar įsigytumėte obligacijų šalies gynybai stiprinti?

Taip
Ne
Neturiu nuomonės
Komentarų topas
Kretingos sporto šakų mugei pasibaigus – ištvermingiausi dalyviai sustojo bendrai nuotraukai.

Pranciškonų stadione įvykusi „Sporto šakų mugė 2023“ sulaukė jaunųjų sportininkų ir gyventojų dėmesio.

Mugės organizatoriai iš Kretingos sporto mokyklos neslėpė svarstę nukelti renginį dėl oro sąlygų, tačiau sekmadienį pasirodžiusi saulė leido bendruomenei susirinkti ir dieną praleisti aktyviai. Vidurdienį prasidėjusi mugė kvietė visus norinčius po atviru dangumi išbandyti įvairias sporto šakas, pabendrauti su treneriais ar net užsirašyti į treniruotes.

Antrą kartą pirmąjį rugsėjo savaitgalį vykstantis renginys dalyvius supažindino su septyniomis skirtingomis sporto šakomis. Kiekvienas turėjo galimybę išbandyti save krepšinyje (mokyt. Vytautas Šližius), bokse (mokyt. Aivaras Balsys), badmintone (mokyt. Vaida Slušnienė), aerobikoje (mokyt. Ieva Januškienė), rankinyje (mokyt. Algimantas Pranaitis) ir sunkiojoje atletikoje (mokyt. Regimantas Norvilas).

Dalyviams pristatyta ne tik Sporto mokyklos veikla, bet ir po metų pertraukos į Kretingą sugrįžtanti lengvoji atletika – mokytojas Raivydas Stanys kuria naują grupę ir kviečia sportuoti norinčius lengvaatlečius. Per renginį visi, pasirašiusieji naujas sutartis su Kretingos sporto mokykla, buvo apdovanoti šios neformaliojo ugdymo įstaigos atributika.

Paklausta, kokia sporto šaka renginio dalyviams patiko labiausiai, Kretingos sporto mokyklos direktoriaus pavaduotoja ugdymui Ingrida Grinevičienė sakė: „Džiaugiuosi, kad visos sporto šakos sulaukė daug dėmesio ir patiko dalyviams, kurie noriai išbandė kiekvieną jų. Taip pat atsirado norinčiųjų sportuoti ir treniruotis kas dieną, turime naujų sporto mokyklos narių. Toks ir buvo tikslas“, – įspūdžiais pasidalino viena organizatorių.

„Tikrai susitiksime kitais metais, matome, kad tokio renginio Kretingos miestui reikia, susidomėjimas auga, žmonės susirenka ir noriai sportuoja“, – sakė Kretingos sporto mokyklos direktorius Remigijus Malakauskas.

Domas RAIŠUTIS


Visos teisės saugomos. © 2006-2017 UAB 'Pajūrio naujienos'. Atsakomybės apribojimas. pingvinas