Pajūrio naujienos
Help
2024 Liepa
Pi18152229
An29162330
Tr310172431
Ke4111825
Pe5121926
Še6132027
Se7142128
Apklausa

Ar tikslinga buvo vėl riboti automobilių stovėjimo laiką Rotušės aikštėje Kretingoje?

Taip
Ne
Neturiu nuomonės
Komentarų topas
Kretingos futbolo akademijos „Minija“ komanda su turnyro organizatoriais ir vaikų atėjusiais palaikyti tėvais

Kretingos futbolo akademijos „Minija“ ugdytiniai po vasaros atostogų vėl išbandė stadionus, kamuolių smūgius ir prisiminė žaidimo teikiamą malonumą – vienas po kito rengiami turnyrai, kuriuose dalyvauja visų amžiaus grupių auklėtiniai.

Kretingos dirbtinės dangos aikštėje įvyko futbolo akademijos „Minija“ suorganizuotas berniukų U-9 (gimusių 2015 m.) turnyras, kuriame savo sugebėjimus demonstravo jaunieji futbolininkai iš Liepojos, Klaipėdos futbolo mokyklos, Mažeikių „Atmosferos“, Plungės „Babrungo“ ir, žinoma, futbolo akademijos „Minija“ auklėtiniai, treniruojami Dangirdo Žilinsko. Komandos už dalyvavimą turnyre ir pademonstruotą žaidimą buvo apdovanotos atminimo medaliais, asmeniniais prizais „Minijos“ akademijos komandose paskatinti: Emilis Meškauskas, Adas Vaniuchinas, Aleksandras Česnakas ir Deilanas Strakšys.

Futbolo akademijos „Minija“ berniukų, gim. 2012 m. ir 2011 m., komandos, treniruojamos Gedimino Petrausko ir Edgaro Drąsučio, dalyvavo trijų dienų trukmės tarptautiniame turnyre „Dobrecova cup“ Liepojoje Latvijoje. Kretingiškiai sužaidė po 8 rungtynes prieš pajėgias Latvijos, Lietuvos ir Estijos komandas. „Tai – aukšto lygio turnyras, į kurį progos nuvažiuoti turi įvairaus amžiaus futbolininkai, kuriems turnyras suteikia galimybę pasitikrinti jėgas su pačiomis geriausiomis Baltijos šalių komandomis“, – M. Viluckas teigė, kad ši jaunųjų minijiečių išvyka – tai įžanga į netrukus startuosiančias Lietuvos vaikų futbolo pirmenybes, o turnyrai vaikus po atostogų sugrąžina į treniruočių kasdienybę.

„P. n.“ informacija


Visos teisės saugomos. © 2006-2017 UAB 'Pajūrio naujienos'. Atsakomybės apribojimas. pingvinas