Ar verta uždrausti azartinių lošimų reklamą?

Pirmos grupės moterų dvejetų prizininkės

Pagal tradiciją, birželio pabaigoje įvyksta atviros Kretingos rajono badmintono pirmenybės. Į Kretingą, be šeimininkų, suvažiavo badmintonininkai iš Kauno, Klaipėdos, Palangos, Šakių, Tauragės, Vilniaus. Dalyvavo ir vienas Indijos atstovas. Pirmenybių dalyviai rungtyniavo dviejose grupėse pagal sportininkų pajėgumą. Abiejose grupėse buvo žaidžiami dvejetai – vyrų, moterų ir mišrūs.

Badmintonininkai žaidė minuso sistema, tik pirmos grupės moterų dvejetai žaidė rato sistema.

Pirmoje grupėje vyrų dvejeto kategorijoje didžiajame finale indas Devender Kumar su klaipėdiečiu Vidu Martinkumi 2:1 (21:19; 11:21; 21:18) nugalėjo klaipėdiečius Žaną Sabutį ir Gabrielių Vaičiulį. Trečią vietą iškovojo kretingiškis Rolandas Juknevičius, žaidęs poroje su klaipėdiečiu Stepu Januška. Jie 2:0 (21:11; 24:22) įveikė vydmantiškius Vaidą ir Matą Mackevičius. Tarp moterų pirmą vietą iškovojo vydmantiškė Aldona Kasparavičienė su palangiške Judita Vadeikiene. Antros liko klaipėdietė Salvinija Tarvydaitė ir Sonata Zinkevičienė iš Kauno. Bronza atiteko vydmantiškei Ramunei Petrošienei ir palangiškei Sonatai Čečkauskienei. Mišrių dvejetų kategorijoje triumfavo Klaipėdos pora: Salvinija Tarvydaitė su Artūru Jachontovu 2:0 (21:9; 21:14) įveikė kauniečius Audrių ir Neringą Brazauskus.

Antroje grupėje vyrų dvejeto kategorijoje geriausiai žaidė klaipėdiečiai. Pirmi buvo Tautvydas Paliulis ir Artūras Žvilauskas – jie finalinėje dvikovoje 2:0 (21:16; 22:20) nugalėjo klaipėdietį Paulių Liutiką ir palangiškį Mindaugą Juodvalkį. Mažajame finale kretingiškiai Raimondas Ubis ir Saulius Rukša buvo stipresni už klaipėdiečius Giedrių ir Paulių Lukošius, laimėję 2:0 (22:20; 21:12). Moterų dvejeto varžybas laimėjo kretingiškė Violeta Slušnienė su palangiške Loreta Šiaučiūniene. Jos 2:1 (21:10; 18:21; 25:23) po atkaklios kovos įveikė Klaipėdos atstoves Ernestą Grigeliūnienę ir Renatą Staupelienę. Mažajame finale kovėsi klaipėdietės: Vaida Martinkienė su Monika Petreikyte 2:0 (21:15; 21:17) nugalėjo Skaistę Kliaubienę ir Ireną Peleckienę. Mišrių dvejetų kategorijoje pergalę nuskynė vilniečiai Lina Venckutė ir Paulius Martinaitis, 2:0 (21:9; 21:16) įveikę palangiškius Loretą ir Gintą Šiaučiūnus.

Kovoje dėl bronzos nepasisekė vydmantiškiams Vaidui ir Tomai Mackevičiams. Jiems nepavyko nugalėti klaipėdiečių Renatos Staupelienės ir Tautvydo Pauliaus – pralaimėta 0:2 (14;21; 18:21).