Pe18152229
Še29162330
Se310172431
Komentarų topas

Stebint 400 žiūrovų Kretingos miesto stadione Kretingos „Minija“ 1:2 pralaimėjo Lietuvos futbolo federacijos I lygos VIII turo susitikimą – nors po I kėlinio minijiečiai ir pirmavo 1:0, jiems teko pripažinti Gargždų „Bangos“ pranašumą.

Įvartį I kėlinio 38-ą minutę įmušė „Minijos“ gynėjas Ainis Vilavičius. Antrą kėlinį, nors „Minija“ kompaktiškai gynėsi bei laukė savų progų, smūgiuojant minijiečiams pritrūkdavo tikslumo arba patikimai sužaisdavo varžovų vartininkas. Varžovai gi siekė ir pasiekė savo tikslą: 67-ą min. Gargždų „Bangos“ vidurio saugas Gediminas Kruša išlygino rezultatą – 1:1, o po 5 min. įvyko incidentas aikštės viduryje: prieš „Minijos“ kapitoną Donatą Surblį aikštės viduryje prasižengė vienas varžovų komandos žaidėjų, įvyko keleto žaidėjų susistumdymas, po kurio teisėjas parodė kapitonui antrąją geltoną kortelę, privertusią šeimininkus mačą baigti mažuma. „Minija“ ir toliau drausmingai gynėsi, tačiau, likus vos 2 min. iki pagrindinio laiko pabaigos, po sumaišties baudos aikštelėje kamuolys labai patogiai nukrito varžovų puolėjui Algimantui Bačianskui, kuris tiksliu smūgiu nukreipė kamuolį į vartus, taip išvesdamas Gargždų „Bangą“ į priekį 1:2. Per likusį laiką „Minija“ bandė šturmuoti varžovų vartus, bet pelnyti išlyginamojo įvarčio nepavyko.

Vartininko Martyno Vilucko komentaras: „Žaidybinio plano laikėmės gerai, prieš varžybas buvome nusprendę, kad varžovams atiduosime žaidybinę persvarą, o patys, laukdami varžovų klaidų, bandysime nubausti juos kontratakomis ir standartinėmis situacijomis, kas I kėl. puikiai pavyko. Išlaikyti tokią komandą kaip Gargždų „Banga“ I kėl. neleidžiant susikurti nė vienos 100 proc. progos yra puikus pasiekimas. Antrajame kėlinyje gi pritrūko sėkmės.“

Kretingos „Minija“: Martynas Viluckas, Paulius Juška, Ainis Vilavičius, Karolis Inta, Edgaras Drąsutis, Anton Solovyev, Yousouff Traore, Donatas Navikas, Edvinas Andrijauskas, Asylbek Seitkalyev, Donatas Surblys. Po keitimo: Vakaris Jaruševičius, Yaya Barry.