Kretingos „Minija“: apmaudžios lygiosios

• Audronė PUIŠIENĖ
  • Sportas
  • 2019-04-26

Kretingos „Minija“, treniruojama Valdo Trakio (nuotr. dešinėje), žaisdami savoje aikštėje su Mažeikių „Atmosfera“, nepadovanojo pergalės nei sau, nei futbolo aistruoliams.

Kretingos „Minijos“ futbolo komandos vartininkas Martynas Viluckas rezultatu 1:1 pasibaigusias rungtynes su Mažeikių „Atmosfera“ pavadino apmaudžiomis lygiosiomis.

„Varžovai mus galėjo nubausti jau 4-ą žaidimo minutę, bet taip susiklostė, kad po šešių minučių Jaja Bary įmušė įvartį, po ko mūsų žaidimas visiškai sustojo. Pirmą kėlinį žaidėme prastai. Bet, per pertrauką gavę pylos nuo trenerio, antrą kėlinį demonstravome gerą žaidimą“, – minijiečių pasirodymą komentavo komandos atstovas spaudai, pripažinęs, kad Kretingos „Minija“ turėjo 4-ias geras progas pasižymėti, bet nepavyko ir, kol varžovai 84-ą minutę neįmušė įvarčio į mūsų vartus, viltis padidinti rezultatą buvo dar gyva.

Varžovai Kretingos miesto stadione buvo labai stipriai palaikomi savo sirgalių mažeikiškių. „Tas jiems ir padėjo“, – neabejojo M. Viluckas, kurio pastebėjimu, Lietuvos futbolo federacijos (LFF) I lygos susitikimą tarp Kretingos „Minijos“, treniruojamos Valdo Trakio, ir Mažeikių „Atmosferos“ stebėjo ne mažiau kaip per 400 žiūrovų.

Kretingos „Minija“: Martynas Viluckas, Karolis Inta, Paulius Juška, Donatas Surblys, Anton Solovyov (Antonas Solovjovas), Asylbek Seitkalyev (Asilbekas Seitkalijevas), Edvinas Girdenis, Edgaras Drąsutis, Youssouf Traore (Jusufas Traore), Vakaris Jeruševičius, Yaya Barry (Jaja Bary). Po keitimo: Mantas Elzbergas, Mindaugas Grušauskas, Edvinas Andrijauskas.

Šį savaitgalį Kretingos „Minija“ turės pertrauką, o VI turo rungtynes su Kėdainių „Nevėžiu“ mūsiškiai žais gegužės 4 d. išvykoje. Po 4 rungtynių, iškovoję 1 pergalę, du susitikimus sužaidę lygiosiomis ir patyrę vieną pralaimėjimą, minijiečiai su 5 taškais tarp 16 komandų LFF I lygos turnyrinėje lentelėje užima XII v.