Ar verta uždrausti azartinių lošimų reklamą?

Kovo 12 d. „Kretingos“ vyrų krepšinio komanda, treniruojama Arimanto Mikaločiaus, namuose 82:59 (29:11; 24:19; 14:17; 15:12) nugalėjo Kelmės „Kelmę“ ir pergalingai pradėjo Regionų krepšinio lygos A diviziono aštuntfinalio dvikovą.

Galingai rungtynes pradėję ir puikiai gynyboje dirbę kretingiškiai jau po I kėlinio susikrovė 18 taškų persvarą (10 min. 29:11), o II jį dar labiau padidino (20 min. 53:30). Situacija aikštėje nesikeitė ir po didžiosios pertraukos – kretingiškiai laikė rungtynių kontrolę savo rankose ir pasiekė įtikinamą pergalę.

Šiose rungtynėse Kretingos „Kretingai“ atstovavo: Linas Jonuška – 17, Edgaras Danys – 15, Domininkas Matutis ir Rytis Zabita – po 10, Tadas Maželis ir Deividas Petravičius – po 8, Kornelijus Stonkus ir Petras Piekus – po 4, Laurynas Danielius ir Albertas Valiulis – po 3, Arnas Sabaliauskas.

Antrosios serijos iki dviejų pergalių rungtynės bus žaidžiamos kovo 15 d. išvykoje, o trečiosios, jei prireiks, kovo 18 d. Kretingoje.