Ke 7142128
Pe18152229
Še29162330
Se310172431
„Kretingos Minijos“ ir „Palangos B“ komandų susitikimas baigėsi be įvarčių – 0:0.

Lietuvos futbolo federacijos (LFF) II lygos Vakarų zonos pirmenybių susitikimą išvykoje savaitgalį sužaidė „Kretingos Minija“ – ji rungtynes su Palangos „Palanga B“ sužaidė lygiosiomis – 0:0.

„Pajūrio naujienoms“ kaimynų dvikovą pakomentavęs „Kretingos Minijos“ vartininkas Martynas Viluckas šias lygiąsias prilygino pralaimėjimui. „Buvo tikrai gerų momentų įmušti įvarčius, bet mes to nepadarėme. Komandos vadovai prieš sezoną iškėlė aukštus tikslus, todėl tokios lygiosios yra tolygios pralaimėjimui“, – teigė jis.

Rungtynių I kėlinį varžovai, kurių komandoje keletas buvo žaidžiantys aukščiausioje lygoje, pirmąsias 20 min. ilgiau kontroliavo kamuolį, bet nieko pavojingo prie „Kretingos Minijos“ vartų nesukūrė. Kėlinio viduryje šimtaprocentinę progą pasižymėti turėjo mūsų komandos puolėjas Daniil Rubtsov, po grubios palangiškių vartininko Roberto Kazbario klaidos iššokęs vienas prieš jį, tačiau pelnyti įvarčio Daniil nepavyko. Pirmą kėlinį „Kretingos Minija“ turėjo dar dvi realias progas pakeisti rezultatą, bet jomis nepasinaudojo.

Antrą kėlinį iniciatyvą savo rankose turėjo ir progas toliau kūrė „Kretingos Minija“, tačiau turėtų dviejų gerų situacijų mūsų komandos puolėjai neišnaudojo, ir netgi turint visišką rungtynių kontrolę ir neleidus varžovams pasižymėti, teko tenkintis lygiosiomis. „Dar turime susižaisti, būtina išspręsti psichologines problemas, dar vis niekaip neįsivažiuojame, – padėtį komentavo „Kretingos Minijos“ vartininkas. – Bet ir toliau kantriai dirbsime, stengsimės, ir rezultatas palaipsniui ateis.“

Beje, „Kretingos Minija“ Palangoje žaidė be dviejų svarbių žaidėjų, galima sakyti, lyderių – Vitor Prado Gutierres, o legionierius Anton Solovyov į aikštę išbėgo tik kelioms minutėms, o tai irgi pakoregavo žaidimą.

Sudėtis: Martynas Viluckas, Džiugas Narkus, Ainis Vilavičius, Jurijus Kurbangalijevas, Nerijus Jurkaitis, Evaldas Garbauskas, Marius Stonkus, Evaldas Kaliniauskas, Mantas Elzbergas, Daniil Rubtsov, Mindaugas Grušauskas. Po keitimų: Edvinas Andrijauskas, Gražvydas Steckys, Anton Solovyov.

Kitos rungtynės kretingiškių laukia namų aikštėje: gegužės 19 d. 15 val. Kretingos miesto stadione „Kretingos Minija“ priims praėjusių metų II lygos Vakarų zonos vicečempionus Biržų „Širvėnos“ futbolininkus.