Šokėjų pasiekimai

• Sportas
  • 2018-03-23
Lukas Einikis ir Morta Gimbutaitė – standartinių šokių pirmenybių prizininkai.

Pranciškonų gimnazijos sportinių šokių studijos „Ritmas“ šokėjai, treniruojami Alfonso Mačėno, Eglės Mačėnaitės ir Sigitos Mačėnaitės, sėkmingai startavo Lietuvos sportinių šokių federacijos čempionatų ir pirmenybių trijų etapų varžybose: I etape šokėjai varžėsi visų šokių programoje pagal klases, II etape atliko standartinių šokių programą, trečiajame šoko Lotynų Amerikos šokius.

Aštuonių šokių programoje jaunimo+suaugusiųjų amžiaus grupėje D klasėje finalininkais tapo Modestas Jonutis ir Evelina Petrauskaitė – jie tarp 12 porų užėmė V v.

Standartinių šokių pirmenybėse jaunių-I grupėje E6 klasėje Lukas Einikis ir Morta Gimbutaitė tarp 21 poros laimėjo III v.

Prizinę III v. Lotynų Amerikos šokių programoje jaunimo+suaugusiųjų grupėje B klasėje tarp 16 porų iškovojo ir Vingaudas Navickas bei Ugnė Ramanauskaitė. Toje pačioje programoje Lukas Valinskis ir Gabija Jurkutė jaunių-II grupėje E6 klasėje tapo finalininkais ir tarp 14 porų užėmė IV v.

„Šokėjai išgyveno įtemptą laikotarpį – tikrą šokių maratoną nuo vieno čempionato iki kito. Bet jį sėkmingai atlaikė, ir tai įrodo laimėtos prizinės vietos“, – teigė A. Mačėnas.

Šiuo metu „Ritmo“ šokėjai rengiasi „Gintarinei porai“ – vienam prestižiškiausių tarptautinių konkursų, kuris įvyks Kaune.