Taip
Ne
Neturiu nuomonės
Komentarų topas
Kretingiškė karateka Laura Pikturnaitė (dešinėje) Lietuvos suaugusiųjų čempionate iškovojo sidabro medalį.

Vilniuje įvyko vienas svarbiausių metų karatė kiokušin renginių – Suaugusiųjų karatė kiokušin čempionatas, kuriame varžėsi patys stipriausi kovotojai iš visų Lietuvos klubų.

Anot Kretingos karatė kiokušin mokyklos „Shodan“ trenerių Luko Kubiliaus ir Aivaro Baltmiškio, šios varžybos yra svarbios tuo, kad pagal jose pasiektus rezultatus bus formuojama suaugusiųjų rinktinė, kuri gegužės mėnesį Lietuvos garbę gins Europos čempionate Lenkijoje.

Čempionate sėkmingai startavo kretingiškė Laura Pikturnaitė, iškovojusi Lietuvos vicečempionės vardą. Laura varžėsi –70 kg svorio kategorijoje ir jau pusfinalio kovoje jai atiteko labai pajėgi varžovė praėjusių metų Europos jaunimo čempionė Magdalena Gustaitytė. Kova buvo itin atkakli – nugalėtojams išaiškinti prireikė 2 pratęsimų. „Laura parodė tikrą kovotojos charakterį ir per antrąjį pratęsimą buvo aktyvesnė ir laimėjo prieš tituluotą varžovę“, – auklėtinės pasirodymą komentavo treneris.

Tačiau finale Laura vėlgi po pratęsimo pralaimėjo praėjusių metų Lietuvos čempionei Monikai Ryžkovaitei iš Klaipėdos.

L. Pikturnaitės treneriai pasidžiaugė merginos tobulėjimu – praėjusiais metais suaugusiųjų čempionate ji iškovojo bronzos medaliu, o šiais pavyko užkopti laipteliu aukštyn.