Ke 7142128
Pe18152229
Še29162330
Se310172431

Lapkričio 3 d. Kretingos „Kretinga“ namuose 87:74 (21:17; 23:18; 20:16; 23:23) palaužė Panevėžio ,,Bangenės-Aiveros“ (2 pergalės, 2 pralaimėjimai) komandą. Kretingiškiai nesvetingai priėmė varžovus ir jiems priekyje leido būti tik iki I kėlinio vidurio (5 min. 6:9), bet kėlinio pabaigoje jau pirmavo šeimininkai, o po dviejų kėlinių komandas skyrė 9 taškai (20 min. 44:35). Vos prasidėjus III kėliniui šeimininkai po taiklaus Lino Jonuškos tritaškio įgijo dviženklę persvarą (21 min. 47:57), o po Tado Maželio tritaškio – ir 14 taškų persvarą (30 min. 62:48). Paskutiniame kėlinyje rungtynių nugalėtojas nekėlė abejonių, ir svečiams tik keletą kartų pavyko sušvelninti atsilikimą iki vienaženklio skirtumo.

Šiose rungtynėse Kretingos „Kretingai“ atstovavo: Rytis Zabita (15 atk. kamuolių) – 17, Linas Markaitis ir Martynas Airošius (9 atk.kamuoliai) – po 14, Linas Jonuška (3/4 tritaškiai) ir Tadas Maželis – po 13, Aidas Viskontas – 10, Laimonas Remeikis – 4, Edgaras Danys – 2, Kornelijus Stonkus ir Petras Piekus.

Lapkričio 4 d. kretingiškiai išvykoje 70:79 (12:10; 18:18; 14:23; 26:28) neprilygo nė karto nesuklupusiems Gargždų SC (4 pergalės) krepšininkams. Susitikimas prasidėjo nerezultatyviai – abiem komandoms sunkiai sekėsi rinkti taškus ir po I kėlinio kretingiškiai pirmavo 12:10, o į didžiąją pertrauką komandos išėjo komandas skiriant tam pačiam skirtumui (20 min. 30:28). Kretingos komandai labai nesėkmingai susiklostė III kėlinys, kuriame buvo pelnyta vos 14 taškų, ir Gargždų komanda persvėrė rezultatą savo naudai (30 min. 44:51). IV kėlinyje kretingiškiai po Martyno Airošiaus baudų metimų atsiliko tik 2 taškais (36 min. 60:62), bet šeimininkai, surengę dar vieną sėkmingą atkarpą, atitrūko (38 min. 66:74) ir iškovojo sunkią pergalę.

Kretingos „Kretinga“: Linas Jonuška – 14, Aidas Viskontas ir Tadas Maželis (6 per. kamuoliai) – po 13, Martynas Airošius – 12, Linas Markaitis – 6, Kornelijus Stonkus – 5, Edgaras Danys – 3, Rytis Zabita (12 atk. kamuolių) ir Laimonas Remeikis – po 2, Petras Piekus.

Lapkričio 10 d. 19 val. kretingiškiai namie priims Klaipėdos LCC tarptautinio universiteto (3 pergalės, 1 pralaimėjimas) komandą, o lapkričio 11 d. išvykoje rungtyniaus su Šiaulių „KA Saulė-ASKA-Grafų baldai“ (4 pralaimėjimai).