Ke 7142128
Pe18152229
Še29162330
Se310172431

Prasidėjo naujas Regionų krepšinio lygos (RKL) sezonas, kuriame kovas pradėjo ir Arimanto Mikaločiaus treniruojami Kretingos krepšininkai. Po pirmųjų dviejų turų kretingiškiai su viena pergale ir vienu pralaimėjimu dalinasi VI–XI turnyrinės lentelės pozicijas.

Spalio 27 d. Kretingos vyrų krepšinio rinktinė namuose 80:106 (23:26; 15:18; 17:29; 25:33) turėjo pripažinti Marijampolės ,,Sūduvos–Mantingos-II“ (2 pergalės) pranašumą. Susitikimo pradžioje aikštėje vyko atkakli kova ir nė vienai komandai nepavyko įgyti apčiuopiamos persvaros, vis dėlto II kėlinį sėkmingiau sužaidę svečiai į didžiąją pertrauką išėjo turėdami 6 taškų persvarą (20 min. 38:44). Marijampoliečiai įspūdingai pradėjo III kėlinį, 3 kartus iš eilės pataikydami iš toli ir susikrovė 13 taškų persvarą (23 min. 40:53), o kėlinio pabaigoje – ir 18 taškų persvarą (30 min. 55:73). Įpusėjus IV kėliniui kretingiškiams po Kornelijaus Stonkaus dvitaškio buvo pavykę priartėti iki 12 taškų (35 min. 70:82), bet kėlinį sėkmingiau užbaigę svečiai iškovojo įtikinamą pergalę.

Kretingos „Kretinga“: Martynas Airošius – 19, Aidas Viskontas – 14, Linas Jonuška – 11, Linas Markaitis ir Rytis Zabita – po 8, Laimonas Remeikis – 7, Tadas Maželis – 6, Edgaras Danys – 5, Kornelijus Stonkus – 2, Petras Piekus.

Spalio 28 d. Kretingos komanda išvykoje 81:72 (30:13; 13:20; 21:23; 17:16) nugalėjo praėjusių metų finalininkus Kauno rajono „Omega“ (1 pergalė, 1 pralaimėjimas) komandą. Rungtynes 7 iš eilės taškais be atsako pradėjo komandos kapitonas A. Viskontas ir puikiai sužaistas kėlinys leido kretingiškiams per I kėlinį susikrauti 17 taškų pranašumą (10 min. 30:13). Prasidėjus II kėliniui po Laimono Remeikio dvitaškio kretingiškiai įgijo ir rekordinę 20 taškų persvarą (12 min. 35:15), bet kėlinio pabaigoje šeimininkams pavyko priartėti iki dešimties taškų (20 min. 43:33). Besibaigiant III kėliniui Kauno komandai pavyko sumažinti atsilikimą iki 3 taškų (27 min. 54:51), tačiau kretingiškiai nesutriko ir prieš lemiamą kėlinį susigrąžino 8 taškų persvarą (30 min. 64:56). Paskutiniame kėlinyje kauniečiai dar keletą kartų buvo pavojingai priartėję, bet kretingiškiai nė karto neleido išsiveržti į priekį ir iškovojo pirmąją pergalę šių metų RKL.

Kretingos „Kretinga“: Aidas Viskontas (7 atk. kamuoliai, 5 rez. perdavimai, 27 naud. balai) – 20, Tadas Maželis (8 atk. kamuoliai, 8 rez. perdavimai, 24 naud.balai) – 13, Rytis Zabita (22 naud. balai) – 12, Linas Markaitis – 10, Martynas Airošius ir Linas Jonuška – po 9, Edgaras Danys – 5, Laimonas Remeikis – 3, Kornelijus Stonkus.

Kitas rungtynes namuose „Kretingos“ komanda žais lapkričio 3 d. 19 val. su Panevėžio ,,Bangenės– Aiveros“ (1 pergalė, 1 pralaimėjimas) komanda, o lapkričio 4 d. išvykoje išbandys jėgas su Gargždų SC (2 pergalės) komanda.