Komentarų topas

Stipruolių medaliai

• Sportas
  • 2017-10-27
Medalininkai, pelnę iškovojimus tarptautiniame rankų lenkimo turnyre: (iš kairės) Mantas Petrauskas, Kęstas Jokubauskas ir Kęstutis Bertašius.

Gargžduose įvykusiame tarptautiniame rankų lenkimo turnyre Žemaitijos taurei laimėti sėkmingai startavo Kūlupėnų stipruoliai, treniruojami Kęstučio Bertašiaus. Turnyre iš viso varžėsi 70 rankų lenkikų.

Svorio kategorijoje iki 60 kg Mantas Petrauskas dešine ranka užėmė III v., neįgaliųjų kategorijoje dvi II v. – dešine ir kaire ranka – iškovojo Kęstas Jokubauskas, o jų treneris K. Bertašius svorio kategorijoje iki 100 kg dešine ranka pelnė III v. Penktąsias vietas vienodai – kaire ranka – užėmė Arūnas Kubilius svorio kategorijoje iki 70 kg bei Deividas Petrauskas svorio kategorijoje iki 80 kg. Be šių sportininkų, Kūlupėnams turnyre atstovavo Saulius Kubilius ir Erikas Stonkus.

„Rezultatus vertinu labai gerai – į turnyrą buvo suvažiavę stipriausiai sportininkai iš Lietuvos bei Latvijos, tad sportinė konkurencija buvo labai didelė. Ypač džiaugiuosi, kad pirmuosius medalius iškovojo varžybų debiutantai Mantas, Kęstas, ir tai – per sunkų darbą, pastangas, norą laimėti“, – teigė K. Bertašius, kurio vedamas treniruotes Kūlupėnuose lanko iki 30 jaunuolių ir vyrų.

Šiemet rankų lenkikų dar laukia startas Vilniaus taurėje, prieš didžiąsias metų šventes atviras rankų lenkimo turnyras bus surengtas ir Kūlupėnuose. Po Naujųjų metų prasidės intensyvaus pasirengimo Lietuvos čempionatams periodas.