Pe18152229
Še29162330
Se310172431
Komentarų topas

Nesėkmingai praėjęs savaitgalis susiklostė „Kretingos“ vyrų krepšinio rinktinei, treniruojamai Arimanto Mikaločiaus, – dvikovose su turnyrinės lentelės kaimynais buvo patirti du pralaimėjimai. Po jų „Kretinga“ smuktelėjo į V turnyrinės lentelės poziciją. Sužaidę 12 turų kretingiškiai iškovojo 8 pergales ir patyrė 4 pralaimėjimus.

Gruodžio 7 d. „Kretingos“ komanda namuose 83:91 (15:19; 23:20; 20:25; 25:27) neprilygo Plungės „Olimpui“ (10 pergalių, 2 pralaimėjimai). Žemaitijos derbyje lygi kova vyko tris kėlinius, nors didžiąją rungtynių dalį priekyje ir buvo Plungės „Olimpas“. Prasidėjus IV kėliniui šeimininkai atsiliko tik 1 tašku (32 min. 63:64), bet tada plungiškiai 0:12 laimėjo 4 minučių atkarpą ir nutolo nuo „Kretingos“ (36 min. 63:76). Prasidėjus paskutinei susitikimo minutei kretingiškiai priartėjo iki 6 taškų, bet pergalės iškovoti nebepavyko.

Šiose rungtynėse Kretingos „Kretingai“ atstovavo: Rytis Zabita – 23, Domininkas Matutis – 21, Kornelijus Stonkus – 12, Edgaras Danys – 11, Linas Jonuška ir Albertas Valiulis – po 5, Deividas Petravičius – 4, Tadas Maželis – 2.

Gruodžio 8 d. išvykoje kretingiškiai 63:95 (19:27; 13:24; 16:24; 15:20) neatsilaikė ir prieš Kauno rajono „Omegą“ (10 pergalių, 2 pralaimėjimai). Šiame susitikime kretingiškiai nuo varžovų pradėjo atsilikti nuo pat susitikimo pradžios. Po dviejų kėlinių komandas skyrė 19 taškų (20 min. 32:51), o po didžiosios pertraukos varžovai dar labiau nutolo ir privertė svečius patirti didžiausią pralaimėjimą šį sezoną.

Kretingos „Kretinga“: Edgaras Danys – 17, Albertas Valiulis – 10, Linas Jonuška – 9, Kornelijus Stonkus ir Petras Piekus – po 7, Domininkas Matutis – 5, Tadas Maželis – 4, Rytis Zabita ir Deividas Petravičius – po 2.

Artimiausias rungtynes „Kretingos“ komanda žais gruodžio 15 d. išvykoje prieš Biržų „Biržus-KKSC“ (5 pergalės, 7 pralaimėjimai).